800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme materiál 19 452
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Kennametal Jižní Afrika – přesídlení

04/06/2013

 

logo_323

Kennametal Inc. dnes oznámil, že Kennametal Jižní Afrika završil své přesídlení do nového objektu v Boksburg East Industrial Sites, Gauteng.

 

firma_335

 

Toto přesídlení je v souladu se strategiemi Kennametalu pro růst na rozvíjejících se trzích a rozšiřuje zastoupení Kennametalu v subsaharské Africe.


„Nový závod sdružuje řadu činností zahrnujících trychtýřovou a povrchovou těžbu, prodej, finance a administrativu pod jednou střechou a v jedné lokalitě,“ řekl Mike Hankin, generální ředitel Kennametalu Jižní Afrika, dceřinné společnosti Kennametal Inc., NYSE, založeného v Latrobe, Pensylvánie ve Spojených státech. „Tento nový závod posiluje naši přítomnost na místním trhu a umožňuje nám zlepšovat služby našim zákazníkům v tomto regionu s produkty a službami Kennametal Tricon.“


Tento nový závod umožní zlepšený, kontinuální a integrovaný tok materiálu uvnitř technologických procesů, zkrácení dodacích lhůt produktů pro zákazníky Kennametalu a zvýšení konkurenceschopnosti v této oblasti průmyslu.


Kennamteal investoval do nejmodernějších strojů, budov a infrastruktury, včetně Tricon zařízení. Díky novému závodu může Kennametal zlepšit služby zákazníkům zejména v oblasti zemních prací prostřednictvím nabídky komletního portfólia produktů a zákaznických řešení Kennametalu pro petrochemický průmysl a plynárenství, povrchovou a hlubinnou těžbu, konstrukce a Tricon produkty a technologie.


V rámci slavnostní otevření nového závodu se konaly čtyři dny otevřených dveří zahrnující sobotní rodinný den, jakož i zákaznický a tiskový den v úterý 7. května 2013.


„Jsme nadšeni z nového závodu a těšíme se na zvýšenou výkonnost, kterou můžeme poskytnout zákazníkům, stejně jako na budoucí možnosti růstu v regionu,“ potvrdil Brian Maglosky, viceprezident pro výrobu, integrovaný zásobovací řetězec a logistiku EMEA.


Kennametal Inc., technologický leader slavící své 75. výročí, přináší produktivitu zákazníkům hledajícím špičkový výkon v požadovaném prostředí. Společnost poskytuje inovativní produkty odolné proti opotřebení, aplikační inženýring a služby s podporou pokročilých materiálových věd, které slouží zákazníkům v 60 zemích napříč různorodými odvětvími od leteckého průmyslu, zemních prací, energetiky, průmyslové výroby, dopravy a infrastruktury. S přibližně 13.000 zaměstnanci a prodejem za téměř 3 miliardy dolarů společnost realizuje polovinu ze svého příjmu mimo severní Ameriku a celkově 40 % z inovací představila v uplynulých pěti letech. Uznávaný jako jedna z „World’s Most Ethical Companies“ (Ethisphere), „Outstanding Corporate Innovator“ (Product Development Management Association) a „America's Safest Companies“ (EHS Today) se zaměřením na 100% bezpečnost, Kennametal a jeho nadace investuje do technického vzdělávání, průmyslových technologií a materiálových věd pro naplnění slibu pokroku a ekonomické prosperity pro všechen lid. Pro více informací navštivte
firemní webové stránky www.kennametal.com.

 

Říčany - Jažlovice
Zděbradská 56
251 01 Říčany - Jažlovice
Czeh Republic
Radek PADĚLA
Telefon: 0 800 900 840
Fax: 0 800 900 225
radek.padela@kennametal.com


Kennametal Shared Services GmbH
Wehlauer Strasse 73
D-90766 Fuerth
Carsten GROMOLL
Telefon: +49 911 9735 557
Fax: +49 911 9735 551
carsten.gromoll@kennametal.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU