800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

Kennametal přijímá Excellent Supplier Performance Award od Parker Hannifin

11/03/2013

kennametal_300Splnění závazku k předávání zákaznických zkušeností světové třídy podpořilo produktivitu a úsporu nástrojů u Parker Hannifin

award_parkerhannifin_30-01-2013_13_55_28.jpg_ico500_500

14. ledna 2013 Kennametal obdržel ocenění Excellent Supplier Performance Award od Parker Hannifin, jímž byla společnost vyznamenána za inovativní závazek v optimalizačním procesu. Toto ocenění reflektovalo dva úspěšné společné inženýrské projekty mezi Kennametal Deutschland GmbH a Parker Hannifin, Pump & Motor Division Chemnitz, které zákazníkovi přinesly úsporu zhruba 80.000 USD.

Díky zaměření na sdílení znalostí a zkušeností pro skutečné zlepšení zákaznických procesů pomohli inženýři Kennametalu realizovat zkrácení časů soustružnických operací u nízkolegované manganové oceli. Tím byla uvolněna kapacita 680 strojových hodin, která je nyní využívána pro zvýšení produkce v oblasti dokončovacího obrábění ozubených kol. Navíc byla redukována spotřeba nástrojů, což významně snížilo náklady na obrábění.

K tomu Kenametal pomohl zvýšit životnost břitových destiček při obrábění litinových skříní zubových čerpadel na obráběcích centrech. U dokončovacích frézovacích nástrojů byla zaznamenána úspora 85 strojových hodin a četnost výměny břitových destiček poklesla o 50 procent.

Oba projekty byly implementovány v roce 2011 a byly založeny na iniciativě PCI (Process of Continuous Improvement) firmy Parker Hannifin, která je součástí dlouhodobých smluv, jež má Parker Hannifin uzavřeny s dodavateli na gobální bázi, a na procesní stabilitě, jež byla kontrolována a měřena během roku 2012. Jakmile byly úspory nákladů změřeny a potvrzeny, předal Parker Hannifin ocenění Kennamatalu jako svému vynikajícímu dodavateli. Je to jen další příklad toho, jak je Kennametal oddán plnění svého slibu, aby jeho zákazníci byli každým dnem konkurenceschopnější.

Ocenění představil 14. ledna 2013 Parker Hannifin Pump & Motor Division Europe v Chemnitz reprezentován panem Marcusem Arnoldem, vedoucím pro oblast nástrojů a režijních materiálů, paní Nadjou Groschupfovou, manažerkou zdrojů a zásobování, a panem Ludwigem Gobschem, manažerem technologie štíhlé výroby. Kennametal Deutschland GmbH při slavnostním přebírání ceny reprezentovali pan Wolfgang Haehnel, aplikační specialista, a pan Manfred Seliger, vedoucí prodeje pro všeobecné strojírenství pro východní Německo, kteří poděkovali firmě Parker Hannifin za toto výjimečné uznání.

picture_pmde-kennametal_supplier_award_shop_floor_rev.jpg_ico400_400

Titulek obrázku: Zvláštní poděkování patří vedoucímu prodeje pro všeobecné strojírenství Kennametalu Manfredu Seligerovi (není na fotografii) a aplikačnímu specialistovi Kennametalu Wolfgangu Haehnelovi (vpravo), stejně jako techologům Parkeru, Sabině Kunzové (uprostřed) pro výrobu ozubených kol a Peterovi Steinkemu (vlevo) pro obrábění litiny.
 


Kennametal Inc., technologický leader slavící své 75. výročí, přináší produktivitu zákazníkům hledajícím špičkový výkon v požadovaném prostředí. Společnost poskytuje inovativní produkty odolné proti opotřebení a aplikační inženýring s podporou pokročilých materiálových věd, které slouží zákazníkům v 60 zemích napříč různorodými odvětvími od leteckého průmyslu, zemních prací, energetiky, průmyslové výroby, dopravy a infrastruktury. S přibližně 13.000 zaměstnanci a prodejem za téměř 3 miliardy dolarů společnost realizuje polovinu ze svého příjmu mimo severní Ameriku a celkově 40 % z inovací představila v uplynulých pěti letech. Uznávaný jako jedna z „World’s Most Ethical Companies“ (Ethisphere), „Outstanding Corporate Innovator“ (Product Development Management Association) a „America's Safest Companies“ (EHS Today) se zaměřením na 100% bezpečnost, Kennametal a jeho nadace investuje do technického vzdělávání, průmyslových technologií a materiálových věd pro naplnění slibu pokroku a ekonomické prosperity pro všechen lid. Pro více informací navštivte firemní webové stránky www.kennametal.com.
 


Říčany - Jažlovice
Zděbradská 56
251 01 Říčany - Jažlovice
Czeh Republic
PADĚLA Radek
Phone : 0 800 900 840
Fax : 0 800 900 225
radek.padela@kennametal.com


Kennametal Shared Services GmbH
Wehlauer Strasse 73
D-90766 Fuerth
GROMOLL Carsten
Phone : +49 911 9735 557
Fax : +49 911 9735 551
carsten.gromoll@kennametal.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU