800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka gastroservisu
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

Kennametal slaví 75. výročí významné inovace

25/03/2013

kennametal_300Kennametal Inc. (NYSE: KMT) zaznamenává svůj 75. rok jako průmyslový technologický leader, který dodává produktivitu, inovaci a výkon do světa leteckého průmyslu, zemních prací, energetiky, průmyslové výroby a dopravního průmyslu.

U počátku společnosti založené v roce 1938 – kde v prvním roce pracovalo 12 zaměstnanců a tržba činila 30 000 dolarů – stál průlomový vynález wolfram-titanového slinutého karbidu Philipa McKenny. Od té doby, co Philip McKenna založil společnost – následně přejmenovanou na Kennametal – tržby vzrostly 100 000x na téměř tři miliardy dolarů a firma obsluhuje přes 80 000 zákazníků ve více než 60 zemích.
final_logo_75th_anniversary.jpg_ico500_500
Dnešní úspěch firmy dává za pravdu McKennovu zaměření na neustálé zlepšování produktivity zákazníků. Průmyslové technologie Kennametalu dnes umožňují pokročilou výrobu, efektivní obnovu silnic, bezpečnou efektivní těžbu a energetickou produkci a špičkový výkon dopravních prostředků od letadel k vlakům a automobilům.

„V Kennametalu řídíme silnou kulturu inovací a výkonu, počínaje zkušenými lidmi a firemní materiálovou vědou, abychom vyvíjeli lepší nástrojové technologie a konstrukce komponent pro nejžádanější práci ve světě,“ řekl Carlos Cardoso, chairman, prezident a CEO Kennametalu. „V současnosti každým rokem dosahujeme 40% i většího podílu z prodeje nových produktů, které zákazníkům nabízejí přinejmenším 20% zlepšení výkonu.“

1. března začíná celoroční oslava zahrnující různorodé aktivity plánované po celé planetě. Navštivte www.kennametal.com, kde se dočtete více o historii společnosti a současných úspěších.

kmt_celebrates_75_years.jpg_ico400_400

Kennametal Inc., technologický leader slavící své 75. výročí, přináší produktivitu zákazníkům hledajícím špičkový výkon v požadovaném prostředí. Společnost poskytuje inovativní produkty odolné proti opotřebení a aplikační inženýring s podporou pokročilých materiálových věd, které slouží zákazníkům v 60 zemích napříč různorodými odvětvími od leteckého průmyslu, zemních prací, energetiky, průmyslové výroby, dopravy a infrastruktury. S přibližně 13.000 zaměstnanci a prodejem za téměř 3 miliardy dolarů společnost realizuje polovinu ze svého příjmu mimo severní Ameriku a celkově 40 % z inovací představila v uplynulých pěti letech. Uznávaný jako jedna z „World’s Most Ethical Companies“ (Ethisphere), „Outstanding Corporate Innovator“ (Product Development Management Association) a „America's Safest Companies“ (EHS Today) se zaměřením na 100% bezpečnost, Kennametal a jeho nadace investuje do technického vzdělávání, průmyslových technologií a materiálových věd pro naplnění slibu pokroku a ekonomické prosperity pro všechen lid. Pro více informací navštivte firemní webové stránky www.kennametal.com.
 


Říčany - Jažlovice
Zděbradská 56
251 01 Říčany - Jažlovice
Czeh Republic
PADĚLA Radek
Phone : 0 800 900 840
Fax : 0 800 900 225
radek.padela@kennametal.com


Kennametal Shared Services GmbH
Wehlauer Strasse 73
D-90766 Fuerth
GROMOLL Carsten
Phone : +49 911 9735 557
Fax : +49 911 9735 551
carsten.gromoll@kennametal.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU