800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Krb
Čerpadlo
Přeprava D/Forchheim - CZ/Beharovice
Rekonstrukce silnic
Sáčky mikrotenové
5 nejnovějších nabídek
Směs drti LDPE/HDPE
Vakuově tvar. HDPE drť
Balení technických výrobků do sáčků
Pěnové výplně
Výroba plastových kufříků

Komíny a jejich provedení

18/09/2015

schiedel_300_01

 

Každý, kdo se rozhodne pořídit si komín, by měl vědět, že v dnešní době už se nejedná jen o jednoduchou stavbu z dob našich babiček. Není komín jako komín. Komínové systémy Schiedel nabízejí několik variant a každá se hodí pro něco jiného. Rádi poradíme všem, jak zvolit to nejvhodnější řešení. Obraťte se s důvěrou na nás a ušetříte čas i starosti.

Schiedel má komín pro každého

Nikdo nepřijde zkrátka. Schiedel má prostě komín pro každého. Komínový systém ABSOLUT je univezální a pro všechny druhy paliv a spotřebičů, získal několik ocenění kvality. Je vhodný i pro nízkoenergetické domy. UNI***PLUS je vhodný pro odvod spalin od spotřebičů na tuhá, kapalná a i plynná, uplatní se v rodinných domech, ale i v průmyslových stavbách. AVANT PRIMO dobře odvádí spaliny s teplotou do 160°C (odvod od spotřebičů ústředního vytápění). MULTI je speciální komínový systém pro odvod spalin od více uzavřených plynových spotřebičů. KERASTAR je univerzálně použitelný pro běžné spotřebiče na všechny druhy paliv. Schiedel ICS je pro běžné a kondenzační spotřebiče.

Podívejte se na náš web, oslovte nás a zvolíme pro Vás to nejlepší.

KOMÍNY A JEJICH PROVEDENÍ

Komíny se dají rozdělit podle řady kritérií:

  • Způsobu výroby a montáže
  • Konstrukčního uspořádání
  • Počtu připojovaných spotřebičů
  • Velikosti plochy průřezu
  • Podle tlakových podmínek
  • Způsobu použití

PODLE ZPŮSOBU VÝROBY A MONTÁŽE

Systémový komín

 

Komín, který je sestaven s použitím kompatibilních dílů jednoho výrobce, který přebírá odpovědnost za systémový komín jako celek

Všechny systémové komíny Schiedel jsou certifikovány podle platných evropských norem a mají odpovídající zatřídění. Jsou vybaveny CE Prohlášením o shodě a komínovým štítkem.

 

Individuální komín

 

Komín, který je sestaven s použitím dílů, které mohou pocházet od více výrobců. Odpovědnost za komín přebírá ten, kdo komín postavil, tedy dodavatel stavby nebo montáže.

V tomto smyslu musí tedy dodavatel provést kompletní zatřídění komínu podle platných technických norem (teplotní a tlaková třída, odolnost proti korozi, vzdálenost od hořlavých materiálů, požární odolnost a pod. - Podrobně ČSN EN 1443).


komin_408    komin1_312

 

Schiedel, s.r.o.

Horoušanská 286
Nehvizdy - Praha východ
250 81
Česká republika

Tel.: +420 326 999 011
Fax: +420 326 999 010
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU