800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tepelné čerpadlo
Obrábění
Výroba trubek
Soustružení dílů podle příloh
Výroba kovových dílů
5 nejnovějších nabídek
Novinka - kořenky ( drátěný program )
PLAZMOVÉ ŘEZACÍ ZAŘÍZENÍ - AKCE !
SVAŘOVACÍ TECHNIKA
Odpady
Čištění průmyslových odpadních vod

Komorové pece pro ohřev v kovárnách

20/08/2016

 

Komorové pece pro ohřev oceli se používají v kovárnách středně těžkých a drobných výkovků. Typické pracovní teploty jsou do 1300 °C, kapacita dosud největších dodaných pecí je 80 t vsázky při rozměrech nístěje 5,6×6,5 m a rychlosti ohřevu jsou zpravidla do 100°C za hodinu. Oproti vozovým pecím potřebují komorové pece zařízení pro manipulaci se vsázkou při jejím zakládání a vyjímání.

S ohledem na téměř trvalý provoz při vysokých teplotách jsou komorové ohřívací pece přednostně vybavovány topnými systémy s regeneračními hořáky, které přinášejí maximální úspory paliva a podstatně snižují množství oxidu uhličitého odcházejícího do ovzduší. Používané hořáky využívají rovněž všech špičkových technických opatření pro redukci emisí oxidů dusíku.

Specielní nabídkou je taková úprava topného a řídicího systému pece, která umožní využít dočasně zdvojnásobení maximálního výkonu topného systému. Tato funkce je využívána pro urychlení ohřevu např. při náběhu pece na teplotu s plnou vsázkou nebo pro co nejrychlejší dohřev na kovací teplotu z důvodu omezení zokujení.

 

 

E-therm TZ s.r.o.

K Letišti 908

Klatovy

339 01

Česká republika

 

Tel.:+420 378 603 251

Fax: +420 378 603 270

E-mail: ethermtz@ethermtz.cz

Internet: www.ethermtz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU