800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

Komunikační brána PLX31-EIP-PND

23/02/2015

 

 

prosoft_300

 

Nová komunikační brána mezi EtherNet/IP™ a PROFINET® IO Device (slave) od společnosti ProSoft Technology umožňuje přenos dat mezi řídicími jednotkami v sítích EtherNet/IP™ a PROFINET® IO.

brana_248

Několikanásobné připojení I/O umožňuje nastavit různé rychlosti stahování pro řídicí a diagnostická data a umožňuje vám optimalizovat využití šířky pásma v síti Ethernet.

Společnost ProSoft Technology oznamuje, že uvádí na trh novou komunikační bránu mezi EtherNet/IP™ a PROFINET® IO Device (slave) s označením PLX31-EIP-PND.

Nová komunikační brána může být použita v mnoha úlohách, včetně propojení mezi PLC, jako rozhraní pro SCADA nebo pro koncentrátor dat. Několikanásobné připojení I/O nabízí rychlý, konzistentní přenos dat. Nastavení priority při přenosu dat určením různých přenosových rychlostí pro řídicí a diagnostická data umožňuje optimalizovat využití šířky pásma v síti Ethernet.


ProSoft Technology nabízí množství podpůrných služeb, které usnadňují uvedení brány do provozu a její provoz. Nastavením komunikační brány vás provází krok za krokem naše výukové video. Využití připojení I/O umožňuje rychlou integraci s vaším programovatelným automatem PAC bez potřeby programování. Navíc nástroj ProSoft Discovery Service, jenž je součástí brány, umožňuje vašemu PC najít vaši bránu a změnit její defaultní adresu bez toho, aby musela být připojena do stejné subsítě jako PC.


Pro uložení konfiguračních souborů pro případ nouze je brána vybavena slotem pro kartu SD.
Více informací o komunikační bráně mezi EtherNet/IP™ a PROFINET® IO Device (slave) od ProSoft Technology najdete na http://psft.com/A08.

Společnost ProSoft Technology® podniká v oblasti vývoje komunikačních řešení pro nepřetržité spojení mezi automatizovanými zařízeními. ProSoft Technology je vysoce diverzifikovaná, zákaznicky orientovaná a globální organizace se zaměřením na kvalitní a uživatelsky nenáročné produkty. Tyto produkty, které zahrnují vestavěné moduly pro PLC/PAC ovládací prvky, nezávislé protokolové brány a širokou řadu odolných a v provozu osvědčených bezdrátových řešení, nacházejí uplatnění prakticky ve všech průmyslových odvětvích.
www.prosoft-technology.com.

ControlTech
Tridvorska 1402
Kolin, CZ-280 02
Czech Republic

Telefon: +420 321 742 011
Fax: +420 321 742 022
vladyka@controltech.cz
www.controltech.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU