800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava D/Schwabach - CZ/Jičín
Gitterboxy
Výroba garážových vrat - poptávám prkna
Palety
Přeprava zboží
5 nejnovějších nabídek
Výkup rozbitých přepravek výměnou za nové bedny
Plastové odpady - výkup
Výrobní program
Historie firmy
WOODPROTECTOR

Konference TAL 2014

27/08/2014

lintech_300Před 15 lety začala plzeňská společnost Aimtec spolu s partnery organizovat každoročné setkání specialistů v oblasti automotive.

I letos byla firma Lintech  partnerem na této akci Trendy automobilové logistiky, která se konala v moderních prostorách Centra současného moderního umění DOX v Praze. 

Zaměření letošní konference bylo: Měření výkonnosti a efektivity v logistice a výrobě – význam, principy, konkrétní případy. Vystoupili významní řečníci z České republiky a zahraničí, kteří se zabývají tímto tématem, jak z pohledu dílčích praktických kaizen projektů v logistice a výrobě, tak z úrovně top managementu, který musí spatřovat v měření jeho význam a nepostradatelnou konkurenční výhodu.

Konference byla spojena s prvním ročníkem motoristické show Legendy, která nahlíží na vozy a motocykly jako na umělecká díla. Jedná se o multižánrovou výstavu vozů a motocyklů od historických, přes závodní až po současnou produkci automobilek. Vzhledem k tomu, že se letos nekoná brněnský autosalon, byla akce Legendy jediným autosalonem v tomto roce v České republice.

 

tal_2014_370

LINTECH, spol. s r.o.

Chrastavice 3
Domažlice
344 01
Česká republika

Kontaktní údaje

Tel.: +420 379 410 201
Fax: +420 379 410 200
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU