800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

Konopnou lékárnu v Českých Budějovicích navštívili první pacienti

16/01/2013

carun_624V Českých Budějovicích otevřela konopná lékárna Konopnyshop.cz; navštívili ji první zájemci o konopné zdravotnické prostředky  

 

České Budějovice, 15. leden 2013 - V Českých Budějovicích mohou lidé kromě klasických lékáren navštívit i jednu „konopnou“. Konopnyshop.cz otevřel na Náměstí Přemysla Otakara II. konopnou apatyku. Tým odborníků nejen konopné prostředky nabízí k prodeji, ale má za úkol také vzdělávat a informovat o konopí a jeho zdravotních účincích.  

 

První konopná lékárna v Českých Budějovicích má v nabídce široké spektrum konopných produktů určených k prevenci i těch, které jsou doporučovány k potlačení příznaků široké řady nemocí. O léčivé síle konopí dobře vědí zástupci Konopnyshop.cz. „Naším cílem je vrátit prostředky z konopí zpět do běžného života všech lidí. Léčba konopím pomáhá vyřešit řadu zdravotných problémů díky účinným cannabinoidům. Tyto látky se v přírodě vyskytují pouze v rostlinách konopí,“ uvádí hlavní důvody otevření Jiří Stabla z Konopnyshop.cz.

 

Další z konopných lékáren vznikla podle slov Stably díky zahájení provozu první konopné lékárny frekventovaném a strategickém místě v OC Letňany v Praze. „Otevření první konopné apatyky se dostalo do povědomí a vyvolalo další zájem o otevření v jiných lokalitách v Česku. Tímto krokem se dle mého názoru i České Budějovice zapíší do povědomí a podpoří rovněž zájem sousedů z Německa. Na tamním trhu zdravotnické prostředky z konopí dosud chybí,“ míní Jiří Stabla. Konopnyshop.cz rovněž nabízí možnost spolupráce pro všechny milovníky léčivé rostliny konopí a to formou otevření vlastní prodejny formou franchisingu.

 

Nejširší sortiment s výtažkem z celé rostliny konopí v Česku

Vedle konopné kosmetiky a prostředků z léčivého konopí jsou zde k mání také potravinářské produkty značky Carun, do které patří konopné semínko a konopná mast Carun – jediný zdravotnický prostředek v Česku doporučovaný při léčbě kožních potíži, jako jsou lupénka, akné, opruzeniny, opary, ale i na odřeniny, popáleniny, bodnutí hmyzem či odstranění bércových vředů. Dále konopný olej a konopné mýdlo a mnoho jiného.

 

Konopí při léčbě řady nemocí

Konopí a produkty, jako mast, krém či olej, pomáhají podle odborníků při léčbě desítek nemocí. Konopný výtažek se řadí mezi nejúčinnější, nejlevnější a dokonce nejšetrnější léky na zmírnění příznaků rakoviny. Vysoký potenciál má při léčbě cukrovky a na úrazy a popáleniny. Konopí podle Jiřího Stably nemá nežádoucí účinky jako farmaceutické léky. Více informací o konopí, léčbě a dalším využití najdou lidé na www.konopnyshop.cz.

 

Základní info o Konopnyshop.cz

Adresa: Náměstí Přemysla Otakara II. 8/5, České Budějovice

Otevírací doba: po-pá od 09.00-17.30

sobota od 09.00-11.30

neděle - zavřeno

 

Více informací získáte na webu http://www.konopnyshop.cz nebo na kontaktu:

 

Pavel Kašpar             

PR manažer                

 

T: +420 739 290 708 

E: pavel.kaspar@justC.cz

 

Just Communication s.r.o.

Dlouhá 16

110 00  Praha 1

 

 

O značce CARUN

Obchodní značka CARUN zaštiťuje široký sortiment prověřených odborně připravených produktů z konopí, prodávaných po celé EU. V současné době se pod značkou Carun vyrábí jediný zdravotnický prostředek z konopí botanického druhu. Společnost je vlastníkem nejznámějšího konopného portálu v ČR http://www.konopnyshop.cz. Carun je registrovanou značkou. Slogan firmy: „Znáte pravdu o konopí?“. Více informací získáte také na http://www.carun.cz nebo na http://www.konopnyshop.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU