800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kancelářská technika a zařízení
Revize, kontroly a zkoušky plynových a tlakových zařízení, odborné prohlídky kotelen
Výměna osvětlovacích těles
Roční servis plynových zařízení
Zpevnění povrchu komunikace
5 nejnovějších nabídek
CNC-obrábění
Náš zpracovatelský servis
Virtuální studio
Ložová frézka - vertikální LFAS 2000 L 30 kcN
Portálová frézka CNC Heyligenstaedt FSP 3000 ST

Kontejnery a kontejnerové systémy

23/07/2013

xxx_168_01

 

Společnost MULTITEC je výrobní a obchodní firma s více než dvacetiletou tradicí v oblasti vývoje a výroby kontejnerů a kontejnerových systémů. Kontejnery se vyrábějí pro všechny druhy přepravních mechanismů. Základní třídění je na kontejnery ABROLL pro hákové a lanové natahovací mechanismy, na kontejnery MULDA pro ramenové nakladače a vysokozdvižné vozíky, příp. pro jinou manipulační techniku a na kontejnery obytné v provedení s ISO prvky nebo alternativní provedení v závislosti na obslužné technice a účelu použití.

 

3a_488

 

Nejběžnějšími typy jsou kontejnery suťové, na komunální odpad, bioodpad, nebezpečný odpad, na kovový šrot, na separovaný odpad, na stavební materiál, zemědělské komodity apod., skladovací kontejnery, kontejnery do technologie čistíren odpadních vod, k zemědělské technice, pro přepravu živočišných odpadů, cisterny na vodu, technologické kontejnery, obytné kontejnery, stavební a výstavní buňky atd. Dále vyrábíme pevné nástavby sklápěčkové, lisy na odpad a jiné zakázkové výrobky strojírenského charakteru.

Vyrábíme přípojné kontejnery k lisu na odpad, lisovací jednotky dodáváme stacionární nebo mobilní. Přípojné kontejnery mohou být v provedení ABROLL nebo MULDA nebo univerzální.

Dodáváme obytné kontejnery, stavební buňky, buňky do výstavních areálů, vrátnice apod. ve stacionární nebo mobilní variantě realizace.

Pracujeme s moderními technologiemi na dělení materiálů, soustružení, frézování, broušení, ohýbání, sváření a na povrchovou úpravu výrobků.

Máme vlastní konstrukční kancelář, průběžně se zabýváme vývojem nových konstrukcí a zdokonalením technologie výroby. Vlastníme řadu patentů a užitných vzorů, máme certifikáty pro výrobu, homologaci pro provoz na komunikacích, pro dopravu ADR, certifikaci systému řízení jakosti ISO.

 

abl-660ped1000-35.4dp_297_9718_402

 

 

 

MULTITEC Bohemia, a.s.
Klučovská 259
282 01  Český Brod

Obchodní oddělění:

Tel.: (+420) 314 007 150
Fax: (+420) 314 007 151
Mobil: (+420) 607 961 483

e-mail: info@multitec.eu

http://www.multitec.eu

http://firmy.industry-eu.cz/multitec-bohemia-as

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU