800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Manipulační technika - BTLT 2000 E
Balkancar
Manipulační technika - BT
Naše podhledové ostrůvky Knauf AMF
ROBUSTNÍ SYSTÉM PRO STROPY A STĚNY

Kotoučová fréza Seco 335.25 je nyní k dispozici s nastavitelnou šířkou řezu

30/07/2014

 

seco_300

Společnost Seco rozšiřuje svou úspěšnou řadu kotoučových fréz 335.25, která je nyní ještě komplexnější a flexibilnější. Tyto frézy, které byly dříve
dostupné v provedení s pevnými lůžky, jsou nyní k dispozici s nastavitelnými šířkami řezu od 21 do 32 mm a průměry od 125 do 315 mm.

freza_271

HQ_IMG_335.25_Application.jpg


Kotoučová fréza 335.25 se stavitelnými lůžky, vhodná pro frézování v široké škále aplikací. Design frézy a jedinečná geometrie břitové destičky snižují řezné síly a optimalizují odvod třísek. Díky tomu je možné dosáhnout celkově tiššího, produktivnějšího a spolehlivějšího provozu. Kromě toho, že fréza 335.25 nabízí velmi vysoký výkon při frézování drážek, poradí si také s operacemi čelního a zpětného rohového obrábění, kruhovou a spirálovou interpolací a s ponorným frézováním.


Fréza obsahuje výměnné kazety, které usnadňují rychlé a přesné nastavení šířky řezu. Tyto kazety mají speciální povlak zajišťující jejich vysokou odolnost a navíc jsou k dispozici ve dvou různých rozměrech pro dosažení optimálního prostoru pro odvod třísek a počtu zubů v závislosti na průměru frézy.


Ekonomicky úsporné břitové destičky mají čtyři řezné hrany s rohovými rádiusy 0,8 až 6 mm a také integrovanou hladicí plošku zajišťující vynikající jakost povrchu. Díky kompletní nabídce geometrií a tříd (MP2500, F40M, MK2050 a H25) je nástroj vhodný pro práci s celou řadou materiálů.


Další informace o kotoučových frézách 335.25 vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/335_25.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU