800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

„Kreativní“ papíry od Arjowiggins

13/05/2014

 

Tzv. kreativní papíry mají inteligentní vlastnosti, např. pro balení potravin, léků a elektroniky, které se výhodně využijí při tvorbě obalů. Rok po zavedení patentované výrobkové řady PowerCoat přichází firma Arjowiggins Creative Paper s dvěma novými kvalitami papíru. Papíry PowerCoat HD a PowerCoat XD mají vynikající tiskové vlastnosti a redukovanou spotřebu tiskových barev. Papíry PowerCoar jsou plně recyklovatelné, které umožňují integraci celé řady elektronických funkcí. Proto je možno realizovat komplexně inteligentní vlastnosti do obalů pro potraviny, léky a elektroniku. Využity mohou být také ve vědě, designu a komunikačním průmyslu.


Nová řada HD rozšiřuje prémiovou řadu o dvě standardní hmotnosti papíru o tloušťce 95 a 230 μm. Je možné dodávat podle poptávky i v jiné tloušťce. Papíry řady HD jsou extrémně hladké a mají vynikající výsledky jak při inkoustovém tisku, tak i při vakuovém nanášení. Při něm se může dosáhnout tloušťky vrstvy menší než 1μm. Detail vzorku může být menší než 5 μm. PowerCoat HD hodí se například pro výrobky, které potřebují vysoké rozlišení pro senzory, komplexní spoje, a kondenzátory, jakož i pro použití v oblasti mikroelektroniky a galvaniky. Jsou kompatibilní se širokou paletou tiskových technologií a poskytují vynikající výsledky v tiskových technologiích inkjet, flexotisku, hlubotisku, sítotisku i při laserovém tisku


PowerCoat XD je směrován především pro všechna použití ve velkých nákladech. Nová řada je vhodná pro všechny tiskové aplikace, kde není požadováno tak vysoké rozlišení a postačí menší tloušťka vrstvy, například pro etiketový a označovací tisk. Papír je k dispozici v arších v kotoučích.

 

 

obal_400_25

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU