800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Svitky plechů
Soustruh hrotový, typ SV 18RA/1250 nebo SV 18RA/1000 - vhodný na GO (i nekompletní)
Pryžové odpady barevné
Černění
Výroba součástí soustružením z nerezového materiálu 17 240 – opakovaně až 30 ks
5 nejnovějších nabídek
WHT 110 C
Zařízení pro chlazení nástrojů
WHtec 130
Brzdový valec d32
Hlavný spojkový valec d22.2

Letos frčí zelená. Můžete ji mít i na kamnech

13/06/2017

 

Spojujeme si ji s jarem, přírodou a novými začátky. To vše pro nás znamená zelená. Ale kromě toho skrývá i mnohé další významy. Symbolizuje například zeleň, v níž rádi trávíme volný čas, stejně jako touhu uniknout až příliš hektickému životnímu tempu. Nebo také snahu chránit životní prostředí. Zelená je zkrátka barvou mnoha trendů, které v současnosti nezpochybnitelně patří do našich životů. I proto se ostatně stala barvou letošního roku.

Spojujeme si ji s jarem, přírodou a novými začátky. To vše pro nás znamená zelená. Ale kromě toho skrývá i mnohé další významy. Symbolizuje například zeleň, v níž rádi trávíme volný čas, stejně jako touhu uniknout až příliš hektickému životnímu tempu. Nebo také snahu chránit životní prostředí. Zelená je zkrátka barvou mnoha trendů, které v současnosti nezpochybnitelně patří do našich životů. I proto se ostatně stala barvou letošního roku.

Newyorský Pantone Color Institute vyhlašuje barvu každý rok, řídí se přitom náladami a postoji lidí po celém světě. Jakmile experti Pantone barvu vyhlásí, můžete si být jisti, že po ní okamžitě sáhnou módní návrháři, interiéroví designéři i architekti. Celý letošní rok se tedy díky nim budeme dívat na svět přes zelený filtr. V uplynulých letech přitom byly barvami roku například modrá s odstínem růžových červánků, sytě rudá, fialová nebo „mandarinková“.

Pantone svou volbu odůvodnil výrokem britské návrhářky Vivien Westwoodové, která prohlásila: „Kupuj méně, vybírej s rozumem a používej dlouho.“ Klíčová by podle slavné Britky měla být kvalita, ne kvantita. Právě zelená barva přitom odkazuje k minimalismu a naznačuje touhu vrátit se k trvalým věcem.

Pokud to cítíte podobně a chcete zelenou barvou oživit interiér svého domu nebo bytu, můžete vsadit na špičková kamna se Manta zeleným kachlovým obkladem. Jejich odstín sice úplně neodpovídá rozzářené, hráškové zelené, kterou vybral Pantone Color Institute, přesto ale vnese do vašeho domova potřebnou svěžest, harmonii i příjemné zklidnění. 

 

 

HAAS+SOHN Rukov s.r.o. - kooperace

Nádražní 312

Jiřetín pod Jedlovou

407 56

Česká republika

 

Tel.:+420 412 332 909

Mob.:+420 725 997 742

E-mail: lukas.janecek@haassohn.com

Internet: www.haassohn-rukov.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/haas-sohn-rukov-s-r-o-kooperace

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU