800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vrata do průjezdu obytného domu
Nákup kabelů a konektorů
Peletovací linka
Nákup čistících a dezinfekčních prostředků
Nákup čistících a dezinfekčních prostředků
5 nejnovějších nabídek
BMW boxy
KOMBINOVANÁ VEDENÍ PRO VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ
HENSOTHERM 410 KS indoor
HENSOTHERM 310 KS indoor
Protipožární nátěry HENSEL od SIMAT a.s.

Management dokumentů prodejní praxi

14/03/2013

Informace jsou dnes zlatým pokladem každé firmy, aktivem , jehož využívá často rozhoduje o získání či udržení konkurenční výhody. Využívání obrovských objemů dat však přestává být čistě technickým problémem, ale stává se vlastně samostatnou disciplíno.

 

Informace rozhodují o budoucnosti. To je krásné heslo, se kterým asi nebudete nesouhlasit. Ale skutečnost je taková, že převážná většina z českých firem, a to až 79 %, nemá zaveden interní systém správy dokumentů ( viz průzkum Centre for Economics and Business Research z roku 2010 ). Zřejmě ještě nepocítily potřebu nahradit papírový archív elektronickými daty.

Pak si představte multiprofesní společnost, orientovanou na projektování v podstatě všech druhů staveb s hlavní orientací na stavby dopravní. Společnost, která uzavírá cca 250 až 300 smluv ročně s dobou plnění několik dní až několik let. Aby se v tom odpovědní lidé vyznali, vyžaduje perfektní správu jednotlivých dokumentů a v tomto konkrétním případě i archivací projektové dokumentace.

Ke slovu se dostává také způsob organizace dat – do adresářové struktury, s dodržováním základních pravidel definovaných směrnicemi a řízení přístupu přes adresáře či soubory. Tak to ještě donedávna vypadalo v informačním systému společnosti Metroprojek Praha s více než čtyřicetiletou zkušeností v úspěšné přípravě, koordinaci, projektování a inženýring velkých investičních celků, které se v tomto období v České republice zrodily.

 

Více informací najdete zde

 

 

 

TD-IS, s.r.o.

Sladkovského 43
Plzeň
326 00

Kontaktní údaje

Tel.: +420 377 441 025
Mob.: +420 604 291 184
Fax: +420 373 730 303
E-mail:
Internet:

 

 

 


http://firmy.industry-eu.cz/td-is-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU