800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme materiál 19 452
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Manufacturing Management Forum – nahlédněte do zákulisí společnosti Continental Barum v Otrokovicích!

08/10/2013

Jubilejní 10. ročník dvoudenního Setkání výrobních ředitelů Manufacturing Management Forum se uskuteční již 14. a 15. listopadu v Otrokovicích. Díky společnosti top vision se můžete zúčastnit této jedinečné akce, která se každoročně stává místem diskusí výrobních ředitelů, ředitelů závodů a manažerů výrobních společností, jež na svých bedrech nesou odpovědnost za úspěšnou výrobu společnosti. Nedílnou součástí fóra je také exkurze do zákulisí výrobní společnosti Continental Barum v Otrokovicích, do které se obyčejní návštěvníci nedostanou!

Loňský ročník navštívilo více jak 60 manažerů výrobních podniků z České i Slovenské republiky a podobný počet účastníků je očekáván při pořádání letošního ročníku. Dvoudenním programem Vás bude provázet Petr Papánek. Dopoledního programu prvního dne se budou účastnit Pavel Šedlbauer, generální ředitel AGC Flat Glass Czech, a předběžně potvrzený vystupující Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, kteří se budou věnovat postupnému oživování průmyslové výroby. Ve svém příspěvku Martin Bendarz, Production-Technical manager, představí konkrétní případové ukázky ze společnosti GCE s.r.o., která v rámci projektu RACIO prošla zásadními změnami. Odpolední program prvního dne nabídne na výběr dva zajímavé workshopy. První se zaměří na kusovou a malosériovou výrobu, zatímco ve druhém se Petr Papánek a Josef Jarkovský, výrobní ředitel Automotive Lighting, budou věnovat plánování výroby v rámci sériové výroby.   Závěrečný diskusní blok uzavřou příklady projektů ze štíhlé výroby ze společnosti WITTE-Nejdek v podání Jiřího Gernera, Production Manager, a Svatopluka Strachoty. Následovat bude zábavný neformální večer pro všechny účastníky.

Druhý den konference odstartuje společná pracovní snídaně s Václavem Skoblíkem, vedoucím odboru obchodování s energií ve společnosti E.ON Energie. Další formální bloky se budou věnovat nejen zlepšování výrobního procesu, ale také se zaměří na personální aspekty výrobních podniků. O tématu „Jak na motivaci a stimulaci zaměstnanců" se účastníci dozvědí víc od profesionálů z firem působících na českém trhu.

Třešničkou na dortu se stane exkurze do výrobní společnosti Continental Barum v Otrokovicích, která se zabývá především výrobou a velkoobchodním prodejem pneumatik. Skutečně originální zážitek slibuje exkurze do zákulisí výrobních prostor, kde účastníci uvidí prostory, kde probíhá příprava materiálů, ale také výrobní halu s lisovnou a dokončovnou. Prostory bude provázet přímo výrobní ředitel společnosti se svými kolegy s výroby. Z důvodu vybrané exkurze se akce uskuteční v hotelu OREA Hotel Atrium v Otrokovicích.

 

 


www.technickytydenik.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU