800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Likvidace odřezků HDPE pěny
Flow pack balící stroj na RAW tyčinky 30-50
Výroba hřídele
Dřevěný materiál
Nafta 3000 l
5 nejnovějších nabídek
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy

Maximální výkon a rozměrová přesnost vrtání

09/11/2012

 

Jako jeden z předních dodavatelů širokého spektra přesných nástrojů, vyvíjí skupina KOMET neustále svou řadu nástrojů, které umožňují uživatelům ještě další zvýšení produktivity. Typickým příkladem je nový nástroj KOMET KUB Centron ® Powerline, představený jako standardní nástroj na mezinárodním veletrhu obrábění kovů AMB 2012 – zdokonalené vypracování vrtáku s jádrovací korunkou KOMET KUB Centron ®. Nová řada Powerline zahrnuje důležité funkce nástrojů KUB Centron ®, jako jsou centrální vrták, jasný spojovací bod a rotační vrtací hlava. Nicméně použití čtyř-hranného oboustranného břitu Quatron je novinka. Uživatelé tak využívají dvojité hrany a následně zvýšenou rychlost podávání.

Centrální vrták KOMET KUB Centron ® Powerline vede nástroj přesně v ose vrtání a tím zaručuje rozměrovou přesnost, přímost a maximální spolehlivost procesu při vrtání hloubky do 9xD. Mimořádně robustní oboustranné břity Quatron zaručují maximální stabilitu a optimální úběr třísek dokonce i při velké hloubce vrtu. Díky rozdělení řezu na každé straně (od x 39 mm) jsou krátké třísky možné i u materiálů, které jsou pro stroje obtížné.

Nový vrták KOMET KUB Centron ® Powerline lze použít na všechny existujících základní prvky KUB Centron ®. B01_KOMET_KUB-Centron-Powerline Na mezinárodním veletrhu obrábění kovů AMB 2012, prezentuje Skupina KOMET novou standardní řadu KOMET KUB Centron ® Powerline, vrtací hlavu, která je vybavena oboustrannými čtyřhrannými břity.

 

 

vrtan_375

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU