800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup kotoučové stacionární pily
Demolice stávajicího objektu a výstavba výrobní haly
Nákup mechanizace
Dodávka nábytku
Plně automatická balící linka
5 nejnovějších nabídek
Korozivzdorné, konstrukčni legované, pružinové, nerez a žáruvzdorné oceli a slitiny
Pryžové podlahy do fitness center a posiloven nejvyšší možné kvality
Gumové desky na podlahy - hnědý melír až do 100 %, pro posilovny, fitness i na ven
Gitterboxy, bedny mars
Vyrábíme a dodáváme brusivo z korundu pro strojírny, nástrojárny či slévárny

Metalurgie

08/10/2016

 

 

zdas_189

 

 

K historické tradici železářství na Vysočině patří výroba zvonů. Při příležitosti 60. výročí zahájení výroby v provozu Metalurgie ŽĎAS byla odlita zvonkohra s devíti zvony.

V létě roku 2002 prasklo srdce největšího českého zvonu, umístěného v pražské katedrále svatého Víta. Podle 300 let starého vzoru bylo v moderním provoze kovárny ŽĎAS vyrobeno nové srdce, které bylo jako dar vedení akciové společnosti ŽĎAS věnováno Správě Pražského hradu.

V roce 2009 byl ve slévárně Metalurgie ŽĎAS odlit nejtěžší odlitek v historii firmy. Odlitek nosiče nástrojů z oceli určený pro italského zákazníka vážil po opracování 45 540 kg. 

 

Výroba metalurgických komponentů a polotovarů patří mezi základní obory akciové společnosti ŽĎAS. Představuje především produkci a dodávky vysoce kvalitních odlitků, výkovků, ingotů, slévárenských modelů a řady dalších doprovodných služeb. Při naplňování tohoto cíle je kladen velký důraz na důsledné zpracování poptávek, objednávek a celé technické dokumentace, ze které se pak vychází při vlastní technické přípravě výroby, výrobním a kontrolním postupu. Při neustálém zvyšování kvality a vysoké úrovni výroby je používáno zavedeného integrovaného systému řízení ISO 9001:2008, ISO 14001 a OHSAS 18001. Dosahovaná úroveň je pak každoročně ověřována obhajobou certifikace, prováděné nezávislou společností TÜV NORD. Základním cílem kolektivu technického, obchodního a výrobního personálu provozu Metalurgie akciové společnosti ŽĎAS je být spolehlivým partnerem pro všechny odběratele naší produkce. Spokojenost Vás, našich zákazníků, to je naše cesta k prosperitě.

 

metalurgie1_250

 

ŽĎAS, a.s.

Strojírenská 675/6
Žďár nad Sázavou
591 01
Česká republika

Tel.: +420 566 642 124
Fax: +420 566 642 871
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU