800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Montované rodinné domy

10/04/2013

HK DŘESTAV – individuální přístup, komplexní servis od návrhu až k výstavbě domu, kvalita zpracování, pasivní a nízko-energetický standard, certifikace výrobku, finanční bezúhonnost. Vizitkou společnosti jsou spokojení uživatelé realizovaných domů po celé České republice.

 

Historie společnosti:
Společnost byla založena jako nástupnická firma Tesařství Kubín, které se zabývalo výstavbou dřevostaveb a suchým stavitelstvím již od roku 1994. Zaměřila se zejména na výrobu a výstavbu rodinných domů. Okrajovým programem výroby jsou celoročně obytné chaty, přístavby, nástavby a rekonstrukce. Od roku 2008 staví 80 rodinných domů ročně. V roce 2009 obdržela certifikát kvality vyráběného systému a v roce 2012 prestižní hodnocení finanční stability a vysoké důvěryhodnosti společnosti.

 

Popis konstrukčního systému:
Montované, celostěnné, certifikované panely, z kvalitních KVH hranolů a atestovaných materiálů, vyrobené ve výrobní hale a následně montované na základové desce. Společnost nabízí certifikovaný difuzně uzavřený i otevřený systém. Předností je betonová podlaha v přízemí i v podlaží. Podlahové topení ve standardu. Stavíme i základové desky.

 

Energetické parametry:
V základním provedení nízkoenergetické i pasivní stavby. Pro dosažení optimálního zateplení je na každou stavbu zpracováno tepelně technické posouzení.

 

Záruka kvality:
Certifikovaná technologie, použití atestovaných materiálů, certifikát finanční stability a bezdlužnosti, letité zkušenosti s výstavbou a reference desítek našich klientů. Odborně zpracované technické detaily stavby. Odborný stavební dozor při výstavbě.

 

Vzorové domy (referenční stavby):
Přehled vzorových domů naleznete na www.drestav.cz, případně na zákaznické lince zdarma 800 606 505.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU