800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Polystyrenové obaly
Frézovací hlavy
Nákup pytlů
Oprava vodorovného dopravního značení
Truhlář
5 nejnovějších nabídek
Tryskací materiály
Instalovali jsme u zákazníka novou unikátní komoru pro balotinování
OCELOVÉ TRUBKY A PROFILY
Kabely, vodiče, přívody
Nárazuvzdorné obálky

Naplánujte si dům dle Vašich představ

12/02/2013

Jsme stabilní česká firma, která má na domácím trhu dlouholetou tradici a již dlouhou dobu pro Vás vyrábíme montované rodinné domy - dřevostavby.
Výrobní závod a vedení společnosti sídlí v Hracholuskách u Prachatic v Jižních Čechách. Veškeré informace o tom, kde nás najdete a jak se s námi spojit najdete na stránce Kontakty.
Náš výrobní program spočívá v dodávce staveb "na klíč", hrubých staveb nebo staveb ve zvoleném stupni dokončení. Doba výstavby domu "na klíč" trvá přibližně 3-4 měsíce od vydání pravomocného stavebního povolení.

 

2018_570

Individuální přístup

Rodinný dům společně navrhneme dle vašich představ a finančních možností.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Stavby ve zvoleném stupni dokončení

Tyto stavby (rodinné domy) jsou postaveny dle přání zákazníka do fáze, kterou si zvolí tzn. od hrubé stavby až po dům "na klíč", zkrátka bez těch konstrukcí a vybavení, které si zákazník chce zajistit sám...  


Hrubé stavby

Dodávka obsahuje kompletní výrobu a montáž domu, krovu, střešní krytiny včetně klempířských prvků, podbití říms palubkami včetně nátěru, dodávka a montáž oken a vchodových dveří (garážových vrat). Doba výstavby trvá 5-10dní od vyhotovení spodní stavby.


Stavby na klíč

Kompletní dodávka rodinného domu obsahuje vše bez základové desky (spodní stavby) a dodávky kuchyňské linky. ). Doba výstavby trvá cca 3 měsíce od vyhotovení spodní stavby.


Certifikace výroby

- u nás ve firmě Strade CZ s.r.o. stavíme domy výhradně a zásadně ze zcela nezávadných materiálů, které vyhovují i přísným měřítkům západních norem. Celá naše výroba i montáž rodinných domů včetně použitých materiálů je plně certifikována Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha.

 

 

Sídlo firmy a výrobní závod

Strade CZ s.r.o. - vedení společnosti
Jiří Gajdoš - jednatel
Hracholusky 9
383 01 Prachatice
tel./fax: +420 388 328 931
mobil: +420 602 624 850
e-mail:

gajdos@strade.cz

 www.strade.cz        http://firmy.industry-eu.cz/strade-cz-spol-s-ro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU