800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Betonová jímka
Výroba nápravy dle přílohy
Kartony pro balení potravin
Granuláty
Značení
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

NATOČTE VE VARECH KRÁTKÝ FILM A VYHRAJTE LG G3

04/07/2014

lg_231

Společnost LG Electronics se stala dodavatelem spotřební elektroniky pro 49. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF). Součástí doprovodného programu bude proto i představení nové vlajkové lodi LG G3 široké veřejnosti. Návštěvníci dostanou možnost natočit pětivteřinový spot, který se stane součástí krátkého filmu v duchu hesla: „LG. Pro radost.“

 

Radost může být cokoli a návštěva nejslavnějšího českého filmového festivalu ji rozhodně vyvolává. Zachytit ji z různých úhlů pohledu mohou návštěvníci KVIFF, kteří se zapojí do veřejného testování smartphonu LG G3. Zaregistrují se buď předem na stránkách www.lg.com/cz/kviff nebo přímo ve stánku LG na Vodafone pláži u Vřídelní kolonády v Karlových Varech. Půjčit si na dvě hodiny a otestovat LG G3 mohou od 4. července až do 8. července. Kromě své vlajkové lodi v segmentu chytrých telefonů vystaví LG také své Ultra HD a OLED televize s revoluční technologií WebOS.

 

Amatérští filmaři otestují G3

K dispozici bude celkem 10 telefonů LG G3, které budou půjčovat speciálně označení promotéři. „Návštěvníkům festivalu chceme představit model G3, který vyniká svým špičkovým fotoaparátem a kamerou s rozlišením 4K,“ říká Andrea De Sousa, marketingová manažerka společnosti LG. „Vodafone pláž jsme si vybrali nejen proto, že právě zde budou lidé relaxovat a budou mít prostor pro kreativní vyžití, ale i pro to, že LG G3 je novým telefonem v portfoliu Vodafone.“ Zájemci budou o telefon zároveň i soutěžit. Princip soutěže o jeden z deseti nových LG G3 je velmi jednoduchý: stačí natočit ten nejlepší pětivteřinový záběr. Výherce vybere porota a slavnostní vyhlášení proběhne 12. července. Pro další výherce jsou připraveny designové headsety LG.

 

Kromě nového smartphonu za nejlepší záběr mohou amatérští filmaři získat i svých „pět vteřin slávy“ v krátkém filmu, který bude sestaven z příspěvků natočených pomocí G3. „Na příspěvky se těšíme. Díky spojení vysoké kvality našeho telefonu a originálních nápadů návštěvníků festivalu vznikne bezpochyby velmi zajímavé video,“ dodává Andrea De Sousa.

 

Vlajkový model LG G3 je na českém trhu k dispozici od 1. července v černé a zlaté variantě v široké síti prodejců elektroniky za doporučenou cenu 13 990 Kč (16 GB) a 14 990 Kč (32 GB) a u operátorů T-Mobile a Vodafone.

 

 

O LG Electronics CZ

 

Firma LG je silnou korejskou společností, která se svojí více než padesátiletou tradicí patří mezi světové lídry a technologické inovátory ve spotřební elektronice, domácích spotřebičích a mobilních komunikacích. Regionální pobočka LG Electronics CZ patří na českém a slovenském trhu mezi přední hráče v prodeji spotřební elektroniky. Nabízené portfolio LG na českém trhu je rozděleno do pěti kategorií: Spotřební elektronika, Domácí spotřebiče, Klimatizační jednotky, Mobilní telefony a Informační technologie.

 

Česká pobočka LG Electronics byla založena v roce 2003, o dva roky později přibyla kancelář v Bratislavě. Zaměstnává více než 120 zaměstnanců, přičemž roční obrat se pohybuje v řádu miliard korun. V celé skupině LG pracuje více než 84 tisíc lidí, ve 112 provozech, v 81 dceřiných společnostech na celém světě. Produkty společnosti LG zaručují vysokou kvalitu, inovativnost a osobitost.

 

V roce 2012 získala společnost LG ocenění asociace EISA ve dvou kategoriích – Evropský SMART televizor LG 55LM960V a Nejúspěšnější evropský displej LG 55EM970V. LG se pravidelně účastní soutěží RedDot Design Award (LG CINEMA 3D televizor LG LM9600, LG magický ovladač MagicRemote, LG Styler, lednice s mrazákem LG GB5240AVAZ), iF Design Award a Industrial Design Excellence Award (IDEA). Navíc byla společnost LG v roce 2012 oceněna řadou ocenění od nezávislého časopisu dTest (LG BH7420P a BH6320C, Smart TV LG 42LS570S, blu-ray přehrávač LG BP620).

 

V případě zájmu o technické specifikace nebo výpůjčky produktů kontaktujte prosím naši PR agenturu Nydrle: Zuzana Medlíková, M: +420 606 190 725, E.: zuzana.medlikova@nydrle.net

 

Chcete-li znát trendy v oblasti spotřební elektroniky, analýzy a komentáře, neváhejte prosím kontaktovat marketingovou manažerku LG Electronics CZ: Andrea De Sousa, Velebilová T.: +420 234 094 618, M.: +420 603 454 859, E.: andrea.velebilova@lge.com

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU