800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Střecha pro RD, stavba krovu
Montáž ocelové konstrukce a opláštění
Zemní práce
Elektromotor
Pracovní oděvy
5 nejnovějších nabídek
Pogumovaná kladka z oděruvzdorně směsi
Bužírky na ochranu kabelů
Pokládka zámkové dlažby
VOLVO FH13 440 42T 2007 EURO 5
KRONE SDP 27 Profi Liner 2017

Nejlepší auta roku 2014

12/02/2014

 

Čtenáři časopisů ,auto motor a sport' zvolili nový model ŠKODA Octavia nejlepším kompaktním vozem dováženým do Německa. ŠKODA Superb zvítězila v hodnocení importovaných vozů stř. třídy. Více než 115.000 čtenářů časopisu ,auto motor und sport' rozhodlo: ŠKODA Octavia a ŠKODA Superb jsou ,Nejlepší auta roku 2014' ve svých kategoriích. Mezi malými vozy se ŠKODA Fabia umístila na skvělém třetím místě mezi importovanými vozy. Pro českou automobilku je to za poslední čtyři ročníky této ankety již třetí vítězství v kategorii.

Nová ŠKODA Octavia je rozený vítěz: třetí generace bestselleru této tradiční značky hned napoprvé skokově postoupila mezi první desítku německé statistiky registrací. Nyní přesvědčila jednička mezi importovanými vozy také čtenáře odborného časopisu ‚auto motor und sport': zvolili Octavii ,Nejlepším vozem roku 2014' v kategorii importovaných kompaktních vozů. I přes silnou konkurenci dalo tomuto úspěšnému modelu hlas 18,4 procenta účastníků.

Sériovým vítězem je Superb: Vlajkovou loď modelové palety značky ŠKODA zvolili čtenáři ‚auto motor und sport' již počtvrté za sebou nejlepším importovaným vozem střední třídy. V letošním roce získal Superb 22,2 procent hlasů.

Místo na stupních vítězů si pojistila také ŠKODA Fabia. V hodnocení importovaných malých vozů hlasovalo 8,6 procenta všech účastníků pro Fabii, která se tak umístila na pěkném třetím místě.

 

 

auto_496

 

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU