800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Tisk formulářů
Alobal svačinový 10m
Fyzická bezpečnost - PD
Nákup redukčních ventilů
Výstavba kanalizace a čistírny odpadních vod
5 nejnovějších nabídek
Směs drti LDPE/HDPE
Vakuově tvar. HDPE drť
Balení technických výrobků do sáčků
Pěnové výplně
Výroba plastových kufříků

Nepodceňujte balení vašich firemních dárků…

20/02/2015

 

 

rajapack_240

 

Rajapack rozšiřuje sortiment – ekologické a efektní dárkové balení

Na obalovém trhu je klíčovým faktorem materiál, vzhled a funkčnost produktů. Zvláště dárkové balení musí spojovat prvky jako je exkluzivní design a účelnost. Pro B2B firmy hraje navíc důležitou roli rychlá aplikovatelnost a univerzální použití – především v blížícím se předvánočním období. Rajapack s.r.o., zásilková společnost s obalovými materiály pro průmysl, obchod i živnostníky, rozšířila během tohoto roku produktový sortiment v oblasti dárkových tašek, balicího papíru, papírových sáčků a dekorací v široké paletě barev i formátů. Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy: Balte vaše dárky stylově, jednoduše a rychle!

Také už pomalu začínáte přemýšlet nad vánočními dárky pro vaše zákazníky, spolupracovníky, rodinu? Důraz, který kladete na výběr originálního vánočního dárku, byste měli věnovat i volbě jeho balení! Tak jako „šaty dělají člověka“, tak dárkový obal prezentuje vložený obsah a  image vaší firmy. Ideální dárkové balení by mělo podtrhnout moment překvapení a posílit zájem o vlastní obsah. Při výběru bychom také neměli zapomenout na tzv. „corporate identity“. Skloubit firemní grafiku a styl s vánoční tématikou je v řadě případů skutečný oříšek.

 

Velmi efektivní variantou zabalení dárků jsou a budou dárkové papírové tašky. Tendencí letošních Vánoc je jednoduchost! Přezdobené dárkové balení ponechejte raději jiným. V kurzu jsou především výrazné barvy jako např. hřejivá červená nebo mrazivě modrá. Populární zůstává také rozsáhlá škála odstínů fialové. Nádech luxusu dárkovým balíčkům dodáte, vložíte-li je do lakované dárkové tašky s elegantními saténovými popř. šifonovými uchy. Balení zkombinujte se stahovacími mašlemi, stužkami, ozdobnými rozetami nebo lýkem v neutrálních tónech béžové, bílé, stříbrné či zlaté. Výhodou papírové tašky je nejen jejich přirozený (a v současnosti velmi preferovaný) vzhled, ale i rychlost zabalení. Vložte jednoduše dárek do balení, na dárkové balení nalepte dekorativní doplněk v kombinaci se stylovou etiketou s logem vaší společnosti nebo s osobním přáním a voilà – reprezentativní vánoční dárek je na světě!

Trendy pro dárkové balení: individualita a ekologická šetrnostobal_517

 

Více informací k článku najdete zde

 

Rajapack s.r.o.

Logistický terminál Nupaky 148
Říčany u Prahy
251 01
Česká republika

Tel.: 800 500 515
Mob.: +420 800 500 515
Fax: +420 800 500 520
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU