800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Rekonstrukce silnice
Stroj pro dělení a broušení
Nákup motorových pil
Výměna potrubí
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
5 nejnovějších nabídek
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu
Nízkotlaké lití

Nová generace parkovacích systémů

11/12/2013

foto-parkovaci-systemy-green-center-s-r-o-10_152_01                                    Nová generace parkovacích systémů

 

Firma GREEN Center, s.r.o.v letošním roce dokončila a uvedla na trh nový parkovací systém GP4P Variant. Je novou generací parkovacího systému GP3P Variant s atraktivnějším designem, s přehlednějším uživatelským prostředím a komunikací po TCP/IP, která přináší větší komfort nejen pro uživatele, ale i pro provozovatele parkovišť.  Vzdálenou správou lze nastavovat zadávání reklam na displejích (platební stanice, vjezdových a výjezdových terminálů), obsah potisku parkovacích lístků, nebo změny parkovacích tarifů. Modulární řešení parkovacího sytému GP4P Variant propojuje více systémů dohromady, jehož výsledkem je ucelený systém pro každou velikost parkoviště. Například modul GPP PGS je systémem navigace na parkovací místo. Pracuje na principu ultrazvuku – každé parkovací místo je monitorováno čidlem a indikátor s barevnými LED diodami signalizuje obsazenost stání. Provozovatelům a správcům parkovišť poskytuje GPP PGS v kombinaci s parkovacím systémem reporty a statistiky obsazenosti jednotlivých konkrétních míst nebo zón. Na základě těchto výstupů dává možnost řídit obsazování parkoviště a v různých časových úsecích systematizovat obsazování parkoviště v závislosti na denní době a vytíženosti zón parkoviště. Dalším z modulů je kamerový systém GPP LPR na čtení registračních značek. Tento modul na základě rozpoznání registrační značky povoluje vjezd a výjezd auta nebo přiřazuje rozpoznané registrační značce různé typy zpoplatnění parkovného.


dsc_0999_600

614s_600   

Nejrůznější doplňky a vylepšení zkvalitňují užívání i provoz parkovacího systému,  např. zařízení pro zpětný odběr neaktivních karet na výjezdu, schopnost systému rozlišovat až tři druhy vozidel (osobní, nákladní, autobusy) s různými tarify a oprávněními vjezdu do parkoviště. Součástí automatické pokladny je velký grafický displej s názornou video nápovědou pro zákazníky, je možné jej využít i pro přehrávání reklamních videí. Automatická pokladna nabízí rozšířenou škálu možností plateb, včetně plateb mobilních a umožňuje placení i jiných poplatků za služby (mytí aut, dobíjení elektromobilů apod.). GP4P je systémem modulárním, který umožňuje sestavit systém podle individuálních požadavků daného projektu. Naše firma nabízí i zakázková řešení individuálních požadavků zákazníka.


dsc_1856_600img_7296gp4m_600

 

 

 

GREEN Center s.r.o.

Tel.: +420 266 090 090, 266 311 069
Mob.: +420 606 634 246
Fax: +420 266 090 092
E-mail:
Internet:

 

 

 

http://firmy.industry-eu.cz/green-center-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU