800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka gastroservisu
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

Nová generace snímačů BOS 6K se schválením Ecolab

31/07/2014

 

balluff_160

 


Přední ve třídě kompaktních snímačů

snimac_323

Fotoelektrické snímače BOS 6K nové generace od firmy Balluff jsou naprosto ideální pro nastavení nových měřítek ve třídě kompaktních snímačů. Díky malým rozměrům, 31,5 19,5 10,8 mm, jsou vhodné pro kompaktní stroje, kde je pro jejich instalaci omezený prostor, ale nejen to: široká nabídka této řady nenechává žádný požadavek zákazníků bez odpovědi. Sedmdesát typových variant s červeným laserem (class 1) i pro velmi náročné úlohy pokrývá všechny úlohy od začátku do konce. Snímače se vyznačují velkou přesností, dosahem a rozsahem funkcí. Difúzní snímače, optické závory s průchozím paprskem, reflexní snímače s potlačením vlivu pozadí nebo bez něj a analogové snímače vzdálenosti, každý z nich s možností konfigurace pro spínání světlem nebo tmou, to je jen několik příkladů ze sortimentu snímačů BOS 6K.


Všechny snímače mají výjimečně pevné a odolné pouzdro s popisem vyrobeným laserem, odolným proti otěru. Optiku snímače chrání před poškozením speciální konstrukční prvky. Díky, tomu, že snímače mají zvláště vysoký stupeň krytí, IP67 nebo IP69 K, čočky z PMMA a schválení Ecolab, jsou první volbou i pro potravinářský průmysl.


Všechny varianty snímačů mají tlačítko teach pro nastavení snímače, vysoce kvalitní a s výjimečnou hmatovou zpětnou vazbou. Jestliže je snímač nainstalován na obtížně přístupném místě, lze všechny jeho parametry nastavovat také na dálku. Výjimečně pohodlné: funkce snímače je možné konfigurovat i za provozu. Informace o stavu a provozu snímače poskytují dvě signální LED, dobře viditelné ze všech stran. Indikují provozní stav, funkci a stav výstupu.
Extrémně odolný kovový konektor zaručuje, že ani při velkém mechanickém namáhání nedojde k výpadku snímače.


Přechod od starších snímačů na nové BOS 6K je pro uživatele hračka. Velikost, instalace, provozní koncepce a dokonce i cena jsou absolutně stejné. To znamená, že uživatel dostane za stejnou cenu větší výkon.


Zvláště je třeba upozornit na reflexní snímače s autokolimátorem. Díky extrémně malé hysterezi snadno detekují průhledné objekty ze skla, jako láhve, ampulky nebo zkumavky, nebo průhledné plastové fólie. Nová funkce analogového měření vzdálenosti snímači BOS 6K otevírá nové možnosti jejich použití, např. pro měření pozice upínacích čelistí na stroji pro výrobu kuličkových ložisek. Instalace snímačů BOS 6K je hračka: vysokou úroveň flexibility montáže dávají snímačům dvě
rybinová vedení, dva standardní kruhové montážní otvory a dva oválné otvory, umožňující ustavení snímače.
http://www.balluff.cz


BALLUFF CZ, s.r.o.
Address Pelusková - 1400
198 00 Praha 9
DEPARTMENT SALES
Telefon: 02/81 94 01 25
Fax: 02/81 94 01 02
cz@balluff.de
BALLUFF GmbH
Schurwaldstrasse 9
73765 Neuhausen a.d.F.
Germany
Detlef ZIENERT
Telefon: +49 7158 173 0
Fax: +49 7158 173 50 10
detlef.zienert@balluff.de

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU