800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zednické a obkladačské práce
Polystyrenové obaly
Výměna oken
Elektromotory
Obrábění
5 nejnovějších nabídek
Tryskací materiály
Instalovali jsme u zákazníka novou unikátní komoru pro balotinování
OCELOVÉ TRUBKY A PROFILY
Kabely, vodiče, přívody
Nárazuvzdorné obálky

Nová inovace od firmy Tetra Pak

10/06/2013

 

Coca Cola Helenic Athény použila jako první na světě pro plnění ovocného džusu Dobry v Rusku Leaf obal Tetra Gemina Aspeptic (TGA). Džus Dobry je v Rusku největší obchodní značkou a Coca Cola Helenic patří k největším koncesionářským stáčírnám Coca Coly. TGA Leaf obaly se svým nezaměnitelným vzhledem nabízí spotřebitelům mimořádné příjemnou manipulaci a snadnější vylévání. „Rusové milují a oceňují inovace a nové ještě praktičtější obaly budou mít rádi,“ říká Pierre Philippenko, ředitel marketingu divize Multon, jednoho z obchodních úseků Coca Coly. Průzkum trhu provedený v roce 2012 v Rusku a ve Španělsku ukázal, že spotřebitelé těchto obalů oceňují více obaly podle designu, ekologických aspektů a funkčnosti, pokud se lépe vylévají, snadno otevírají a zavírají než jiné podobné obaly.


Obal Leaf je nejaktuálnější inovací výrobkové řady Tetra Gemina Aseptic.TGA Leaf obal vychází z funkčnosti obalů TGA Square s jejich štítovým tvarem, které byly vyvinuty pro optimální tok produktu a obalu poskytují elegantní vzhled. Také obaly TGA Leaf se vyznačují těmito klíčovými atributy, ale mají novou formu se 4 plochými povrchy. Velikost obalu 1000 ml byla vyvinuta přednostně pro použití v domácnostech. Kromě toho nedávno zavedený uzávěr Helicap 27 nabízí větší vylévací otvor pro lepší plynulost vylévání. Nesymetrické a velké rily jsou hrubší a garantují spotřebiteli více konvenience.


Nový obal se může vyrábět na plnicím zařízení Tetra Pak A3/Flex. To znamená pro stáčírny, že je možno vyrábět na stejném zařízení tři rozličné formáty (TGA Square, TGA Crystal a TGA Leaf) a 4 rozličné velikosti (1 500 ml, 1 000 ml, 750 ml a 500 ml pro Square tvar, 1 000 ml pro Crystal a Leaf tvary).


Coca Cola Helenic je jednou z největších koncesionářských plníren společnosti Coca Cola. Působí ve 28 zemích a podle firmy Tetra Pak je to vedoucí výrobce Evropy pro nápoje značky Coca Cola s výkonem 2 mld. jednotek. Má sídlo v Athénách, zásobuje 500 milionů lidí a poskytuje více než 40 000 pracovních míst.

 

obal_350_02

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU