800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Lis
Kovovýroba dle přílohy
Omítky
Střešní okna Fakro - pouze nová !
Dělení materiálu
5 nejnovějších nabídek
VELKOOBJEMOVÉ VAKY BIG BAG
POUŽITÉ VAKY BIG BAG
NOVÉ VAKY BIG BAG
Nástroje pro rozvodny
Výrobku z plechu

Nová řada adaptérů BSP a JIC společnosti Gates

23/04/2014

Společnost Gates je známá po celém světě díky svým vysoce kvalitním hydraulickým hadicím, koncovkám nebo šroubení. Koncept výrobce „vše pod jednou střechou" je rozšířen o nabídku komplexní řady adaptérů. Adaptéry Gates se vyrábějí z prvotřídních materiálů a jsou přesně obrobeny tak, aby splňovaly uznávané mezinárodní specifikace. Nová řada výrobků Gates nabízí široký sortiment vysoce kvalitních adaptérů BSP a JIC.  Tyto typy adaptérů jsou k dispozici v mnoha velikostech a konfiguracích. Tato řada pokrývá potřeby různých oborů (stavebnictví, zemědělství, námořnictví, hydraulika stroje) a aplikací (rypadla, nakladače, sklízecí stroje, zařízení pro mořské plošiny...).

Adaptéry jsou vyžadovány pro doplnění hydraulických obvodů, které provádějí různé funkce.  Používají se pro zmenšování nebo zvětšování stávajících velikostí šroubení, spojování jednotlivých hadic, přechody z jednoho typu závitu na jiný nebo pro umožnění spojení mezi vstupem a hadicí nebo trubkou.

Skutečná hodnota systému Gates je vytvářena integrovaným systémovým přístupem společnosti Gates: všechny prvky procesu montáže hadice jsou navrhovány společně tak, aby byly vyráběny vysoce kvalitní sestavy, jejichž parametry překračují požadavky jakékoliv mezinárodní normy.  Doplněním této nové řady adaptérů společnost Gates povýšila svůj integrovaný přístup na další úroveň, aby zajistila spolehlivá řešení pro propojení mezi porty.

Nový katalog je k dispozici také v angličtině, francouzštině a němčině.

 

adapter_486

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU