800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Nová řada fréz KSSM8+™ pro čelní frézování litiny

11/03/2014

Osmibřité destičky znamenají nejnižší cenu na řeznou hranu.

 

 

 

freza_471

 

 

Díky osmi řezným hranám přináší nová řada fréz KSSM8+™ pro čelní frézování od Kennametalu maximální řezný výkon v litinových a ocelových obrobcích při nejnižších možných nákladech.


Obrábění litinových dílů bývá obtížné. Přitom litinové skříně čerpadel, turbín, brzdové třmeny a mnoho dalších dílů představují rozhodující základní komponenty pro celou oblast průmyslu včetně automobilového, těžké mechanizace, energetiky a průmyslu pohonných hmot. Základem úspěchu je tedy dosažení nejvyššího výkonu frézování při nejnižších nákladech na řeznou hranu.


Velikost destičky IC10 umožňuje 9mm (0,354 inch.) hloubku řezu, zatímco velikost destičky IC 12.7 umožňuje 6mm (0,236 inch.) hloubky řezu. Oba mají vysoké úhly nastavení (88 stupňů, resp. 87 stupňů), což z nich činí dobrou volbu v aplikacích, kde omezení upínáním nebo konstrukcí dílu vyžadují téměř 90stupňové boční stěny.


Oboustranný design břitových destiček s osmi řeznými hranami poskytuje uživatelům nejnižší cenu na řeznou hranu, přičemž pozitivní úhel čela -LD geometrie a broušené řezné hrany zajišťují nižší řezné síly a dobrou kvalitu povrchu dna při středním a dokončovacím obrábění.

 
I když čelní frézování je běžnou každodenní obráběcí úlohou, nese s sebou mnoho kritických rozvah. Hloubka řezu musí být vyvážena s maximální řeznou rychlostí a posuvem pro dosažení dlouhé životnosti nástroje. Požadavky na vysokou jakost povrchu musí zohlednit dosažení efektivity hromadné výroby. Proto je pro novou KSSM8+™ k dispozici řada řezných materiálů pro čelní frézování ocelí, nerezových ocelí a tvárných litin, za sucha i s chlazením. Společně s volbou středního a většího počtu zubů frézy přináší KSSM8+™ to správné řešení k preferované volbě nízkých nákladů na frézování litin.

Pro více informací navštivte www.kennametal.com.
Kennametal Inc., technologický leader slavící své 75. výročí, přináší produktivitu zákazníkům hledajícím špičkový výkon v požadovaném prostředí. Společnost poskytuje inovativní produkty odolné proti opotřebení, aplikační inženýring a služby s podporou pokročilých materiálových věd, které slouží zákazníkům v 60 zemích napříč různorodými odvětvími od leteckého průmyslu, zemních prací, energetiky, průmyslové výroby, dopravy a infrastruktury. S přibližně 14.000 zaměstnanci a prodejem za téměř 3 miliardy dolarů společnost realizuje polovinu ze svého příjmu mimo severní Ameriku a celkově 40 % z inovací představila v uplynulých pěti letech. Uznávaný jako jedna z „World’s Most Ethical Companies“ (Ethisphere), „Outstanding Corporate Innovator“ (Product Development Management Association) a „America's Safest Companies“ (EHS Today) se zaměřením na 100% bezpečnost, Kennametal a jeho nadace investuje do technického vzdělávání, průmyslových technologií a materiálových věd pro naplnění slibu pokroku a ekonomické prosperity pro všechen lid. Pro více informací navštivte firemní webové stránky www.kennametal.com.


Říčany - Jažlovice
Zděbradská 56
251 01 Říčany - Jažlovice
Czeh Republic
Jan FENZ
Telefon: 0 800 900 840
Fax: 0 800 900 225
jan.fenz@kennametal.com
Kennametal Shared Services GmbH
Wehlauer Strasse 73
D-90766 Fuerth
Carsten GROMOLL
Telefon: +49 911 9735 557
Fax: +49 911 9735 551
carsten.gromoll@kennametal.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU