800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Manipulační technika - BTLT 2000 E
Balkancar
Manipulační technika - BT
Naše podhledové ostrůvky Knauf AMF
ROBUSTNÍ SYSTÉM PRO STROPY A STĚNY

Nová sklíčidla na závitníky EPB® 5867

04/12/2014

 

seco_300

 

Nová sklíčidla na závitníky EPB® 5867 od společnosti Seco zvyšují výkon při závitování i kvalitu závitů


Společnost Seco doplňuje řadu vysoce kvalitních nástrojových systémů o sklíčidlo na závitníky EPB 5867, které je vybaveno zcela novým mechanismem mikrokompenzace pro zajištění bezpečného řezání vnitřních závitů na strojích umožňujících synchronní řezání závitů.


Vnitřní mechanismus umožňuje axiální pohyb závitníku +/− 0,5 mm, čímž kompenzuje mikroodchylky mezi otáčením vřetena, posuvem a roztečí závitů. Tím se eliminuje namáhání
v závitníku a předchází se jeho poškození. Výsledkem jsou pro uživatele vysoce kvalitní závity, a to především při závitování slepých otvorů.

sklic_383

HQ_IMG_EPB_5867.


V porovnání s běžnými sklíčidly bex axiální kompenzace sklíčidlo EPB 5867 výrazně zvyšuje produktivitu závitování a prodlužuje životnost nástroje absorbováním axiálního pnutí, které by se jinak přenášelo na samotný závitník. Funkce sklíčidla není závislá na typu obráběného materiálu, a uživatelé ve všech průmyslových oblastech tak mohou těžit z jeho maximální všestrannosti použití.

Sklíčidlo na závitníky EPB 5867 je kompatibilní s rozhraními vřeten HSK-A, DIN-AD, BT-AD a Seco-Capto™ a také s kombinovanými stopkami Weldon/Whistle-Notch nebo válcovými stopkami, které lze sestavit s mnoha držáky nástrojů. Při použití závitníkových kleštin ER11, ER20, ER25 a ER40 Se čtyřhranným unašečem můžeme do sklíčidla upnout závitníky velikosti M2–M30. Kleštinové upínací matice také díky těsnicím kroužkům zajišťují proudění chladicí kapaliny vnitřními kanálky závitníku.

Kromě nového sklíčidla EPB 5867 zahrnuje řada sklíčidel na závitníky Seco rovněž rychlovýměnná sklíčidla EPB 5283 s axiální kompenzací pro stroje bez synchronizace.
Rychlovýměnná sklíčidla EPB 5260 a sklíčidla na závitníky EPB 5865 ER lze využít pro tuhé synchronizované závitování, které je možné pouze na strojích se synchronizací.
Další informace o nových sklíčidlech na závitníky EPB 5867 vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/epb5867.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět.
Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU