800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

Nová sorta WIDIA Victory™ pro vysokovýkonné frézování litiny

06/06/2014

 

widia_200

Pozoruhodné řezné vlastnosti a životnost nástroje slibují značné výhody při obrábění litiny.

 

rez_333

Řezné testy WK15CM, nejnovější sorty WIDIA Victory™ pro frézování litiny, potvrzují zvýšení životnosti nástroje o 40 procent.


Bylo by více součástí obrobených jedním nástrojem výhodou, zvláště při frézování litinových dílců? Řezné testy WK15CM, nejnovější sorty WIDIA Victory™ pro frézování litiny, přinášejí zvýšení životnosti nástroje o 40 procent, což představuje velké zvýšení produktivity pro vaši dílnu.


Součásti zhotovené ze šedé litiny jsou základem pro mnoho průmyslových odvětví, včetně automobilového a energetického průmyslu, hydrauliky, těžkého průmyslu a dalších. Firmy, které se zabývají frézováním těchto součástí, jsou si velmi dobře vědomy, že výkon nástroje a jeho spolehlivost jsou klíčem k úspěchu.
To je důvodem, proč WIDIA uvádí svou nejnovější sortu WK15CM pro čelní, rohové a kopírovací frézy s geometrií určenou pro frézování litiny.


Jemnozrnná vrstva oxidu hlinitého přináší zvýšení odolnosti proti opotřebení při zlepšení integrity povlaku a zvýšení rychlosti. Patentovaná úprava po povlakování břitových destiček v sortě WK15CM, dále zvyšuje houževnatost díky snížení napětí povlaku. To pomáhá v boji s praskáním povlaku vlivem tepla a jeho odlupováním, což je hlavní příčinou většiny selhání frézovacích břitových destiček při obrábění litin, zvláště při aplikaci chladiva.

Řezné hrany jsou dále jemně leštěny pro snížení řezných sil, redukci tření a nalepení materiálu obrobku. Výsledkem je, že firmy mohou tyto extrémně spolehlivé frézovací břitové destičky využít pro výrobu většího počtu součástí nebo zvýšit řeznou rychlost, pokud je k dispozici vyšší řezný výkon.
Pro více informací navštivte www.widia.com.


Produkty a služby značky WIDIA se vyznačují inovací v kovoobráběcím průmyslu již více než 80 let – od světově prvního patentu na vyměnitelné karbidové břitové destičky až k vývoji světově prvních povlakovaných sort karbidu. Značka WIDIA nabízí kompletní portfolio přesně konstruovaných výrobků a zakázkových služeb. S tisíci produktů pro frézování, soustružení, vrtání a nástrojovými systémy nabízenými po celém světě autorizovanými prodejci, najdete vše co potřebuje z jednoho zdroje.
Kontakt na distributora WIDIA: WIDIA Products Group 800 900 840 nebo navštivte naše stránky
www.widia.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU