800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Likvidace odřezků HDPE pěny
Flow pack balící stroj na RAW tyčinky 30-50
Výroba hřídele
Dřevěný materiál
Nafta 3000 l
5 nejnovějších nabídek
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy

Nová uzamykatelná zapuštěná madla od firmy Southco se rychle instalují a přinášejí větší zabezpečení

04/10/2013

 

southot_264

Uzamykatelná zapuštěná madla P2 Flush Pull Lockable od firmy Southco kombinují spolehlivost s rychlou instalací, typickou pro standardní produkty třídy P2, a se zvýšeným zabezpečením díky vestavěnému vačkovému zámku. Jednodílná montážní sestava vyžaduje jen jeden připravený otvor v panelu a je vybavena západkou, která při ustavení madla do otvoru ze zadní strany panelu zacvakne a drží madlo na místě bez dodatečných upevňovacích prvků. To zkracuje dobu montáže a snižuje náklady.

 

madlo_238

 

Integrovaný zapuštěný zámek Southco přináší větší zabezpečení pro panely, dveře, skříně a různé kryty. Madla P2 Flush Pull Lockable se dodávají s držadlem vlevo nebo vpravo a na vyžádání s klíčem podle požadavků zákazníka. Zámek může být také zakódován tak, aby odpovídal jiným zámkům Southco v téže aplikaci, aby to pro uživatele bylo pohodlnější.


Manažer projektu James Stroud dodává: „Madla P2 Flush Pull Lockable jsou praktický a rychlý způsob, jak spojit spolehlivé otevírací madlo a bezpečné uzamčení v případech, kdy je třeba zvýšené zabezpečení.“


Pro více informací o funkcích a bezpečnosti uzamykatelných madel P2 Locking Handle Pull Assembly navštivte na www.southco.com nebo kontaktujte nepřetržitou zákaznickou podporu na info@southco.com.


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.
Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.
Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

 

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU