800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Likvidace odřezků HDPE pěny
Flow pack balící stroj na RAW tyčinky 30-50
Výroba hřídele
Dřevěný materiál
Nafta 3000 l
5 nejnovějších nabídek
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy

Nová verze dispečerského softwaru PcVue

02/05/2014

 

 

pcvue_259

 

Společnost ARC Informatique představuje PcVue 11, svoje nejnovější řešení softwaru SCADA. Společnost ARC Informatique je nezávislý dodavatel systémů SCADA s globální působností a třiceti lety zkušeností. Její klíčový produkt, PcVue®, je špičkou v automatizaci. Po mnoho let uživatelé oceňují jeho flexibilitu a otevřenost, díky nimž jde o vhodný nástroj pro návrh moderních dispečerských systémů. Podporuje velké množství průmyslových protokolů a různé architektury řídicích systémů.

system_271

Koncem roku 2013 byla uvolněna nová verze PcVue® 11, která obsahuje nové nástroje zjednodušující vývoj aplikací a údržbu a umožňující pokročilé zobrazení a
zpracování dat.


Jednodušší způsob vývoje aplikací a údržby systému
Nové knihovny, šablony a konfigurační prostředí v PcVue® 11 významně zkracují dobu potřebnou k návrhu aplikace. Vývojáři aplikací nyní mají přístup k několika tisícům nových obrázků a animovaných objektů (motory, ventily, potrubí, pásové dopravníky, displeje atd.) stejně jako k mnoha předem připraveným šablonám, které už nativně zahrnují vlastnosti objektů, jež reprezentují (proměnné, alarmová okna, symboly, funkce zpracování dat, limitní hodnoty atd.).


PcVue® 11 také zahrnuje sadu knihoven pro speciální úlohy, např. pro automatizaci technického vybavení budov (výměníky tepla, systémy větrání, topení, osvětlení apod.) nebo pro elektrorozvodné sítě (jističe, signalizátory poruch, barevná indikace stavu atd.).

system1_275_01

PcVue® 11 obsahuje tři nástroje, které zkracují dobu potřebnou ke konfiguraci aplikace: Application Architect (vytváření šablon), Application Explorer (konfigurace a diagnostika) a Smart Generator (automatické generování aplikací). Application Explorer ve verzi 11 zlepšuje diagnostiku zobrazováním datových proudů uvnitř PcVue® stejně jako mezi PcVue® a externími komponentami. Smart Generator importuje data z externích zdrojů (programy pro PLC, software CAD apod.), a tak umožňuje automaticky generovat aplikační software. Jedním krokem tak jsou synchronizována konfigurační data a současně na minimum omezeny omyly při konfiguraci.


Pokročilé zobrazování a zpracování dat
PcVue® 11 dává operátorům nástroje, které jim pomáhají sledovat a regulovat technologické procesy, na něž dohlížejí. Plánovací manažer využívající webové služby představuje intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní.


Nový plně integrovaný modul DataExport statisticky analyzuje data (min./max., průměr, trvání poruch, frekvence opakovaného výskytu poruch, měření spotřeby energie) a umožňuje zobrazovat je v tabulkovém procesoru Excel.


A dále TouchVue® – to je řešení, které umožňuje přístup k provozním informacím v jakékoliv aplikaci PcVue® z chytrých telefonů nebo tabletů, a to bez nutnosti programování. TouchVue® také oznamuje uživateli, dojde-li k aktivaci alarmu. Nabídku mobilních řešení PcVue Solutions® doplňuje WebVue®, webový klient, který dovoluje
ovládání aplikací PcVue® z webu, a to opět bez nutnosti programování.

PcVue® 11 – otevřený a interoperabilní systém
Systém PcVue® 11 podporuje více než 150 protokolů. Pokud jde o aplikace správy energie, PcVue® 11 odpovídá standardům IEC 61850. Jeho ovladač je certifikován DNV KEMA. Dostupné jsou také certifikáty IEC 60870-5-104 a DNP3.


PcVue® podporuje protokoly BACnet® a LON® z oblasti řízení technického vybavení budov. Podporuje také standardy z oblasti informačních systémů, jako např. OPC Client/Server, SNMP, SQL Server, Windows Server a standardy pro virtualizaci (VmWare® a Hyper-V®). PcVue® 11 je ideální řešení pro mnoho typů úloh, včetně systémů řízení technických zařízení budov, systémů správy energie, výroby a distribuce elektřiny, výroby obnovitelné energie, průmyslové výroby, infrastruktury, dopravy nebo vodohospodářství.


ARC INFORMATIQUE
Společnost ARC Informatique, sídlící v Paříži (Francie), je nezávislá přední firma v oboru softwaru HMI/SCADA. Byla založena v roce 1981 a má certifikáty ISO 9001 a 14000. Na světovém trhu se etabluje prostřednictvím přímých technických a obchodních zastoupení v USA, Evropě a Asii. Po celém světě jsou instalovány tisíce licencí jejich softwaru SCADA PcVue. PcVue je flexibilní řešení pro dohled nad průmyslovými procesy, distribučními sítěmi a infrastrukturou. Vyhovuje průmyslovým standardům s ohledem na spolehlivost, zabezpečení a výkonnost, ale přitom si zachovává uživatelskou přívětivost kancelářských aplikací. Splňuje požadavky na jednouživatelské aplikace i složité systémy klient-server s redundancí.


Více informací najdete na www.pcvuesolutions.com
ARC Informatique
2 avenue de la Cristallerie
92310 Sèvres - France
Samuel GILETTE
Telefon: + 33 1 41 14 36 00
Fax: + 33 1 46 23 86 02
arcnews@arcinfo.com
ARC Informatique
2, avenue de la Cristallerie
92310 Sèvres - France
Fabien RIGAUD
Telefon: +33 4 76 182 912
Fax: +33 1 46 23 86 02
f.rigaud@arcinfo.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU