800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Nové bublinkové fólie v nabídce RAJAPACK

01/11/2013

 

folie_240Firma RAJAPACK, patřící do skupiny RAJA, která je evropským leaderem na trhu obalů a balicích materiálů, rozšířila svoji nabídku o další typy bublinkových fólií o tloušťce 40 a 60 mikronů. Obě varianty jsou dvouvrstvé, chemicky neutrální a disponují drobnými bublinkami pro balení křehkého zboží či produktů citlivých na otřesy a nárazy při přepravě nebo skladování. Chrání předměty nejen vůči poškození, ale také před nepříznivými vlivy počasí, vlhkostí a prachem.

Bublinková fólie eco v kvalitě 40 mikronů je cenově výhodným řešením pro standardní ochranu a měkké obalení zboží. Tato fólie je ideální pro balení lehkých výrobků, jako jsou např. lampy, klávesnice, telefony a jiné. Díky nízké vlastní hmotnosti šetří přepravní náklady, neboť mají minimální vliv na hmotnost balení (při použití jako výplň krabice) nebo baleného produktu. Jsou k dispozici o délce 100 m a šířce po 50 nebo 100 cm. Díky této ekonomické variantě dochází až k 30% úspoře nákladů ve srovnání s koupí fólií vyšší tloušťky.

Fólie s drobnými bublinkami v kvalitě 60 mikronů jsou velmi odolné vůči možnému roztržení a tedy vhodné pro lehké až středně těžké předměty jako např. kusy nábytku, přístroje, porcelán atd. V nabídce také v délce 100 m a v různých šířkách od 30 až po 150 cm.

Nové typy ucelují sortiment s bublinkovými fóliemi, ve kterém se nachází fólie s velkými inovativními bublinami Astro SupraBubble, hadicové, perforované fólie v rolích nebo v přepravních krabicích, antistatické či ekologické „zelené“ fólie.

Sortiment uzavírají speciální třívrstvé fólie s kraftovým papírem nebo s fleecovou vrstvou. Bublinkové fólie s kraftem jsou využívány pro obalování křehkých mechanických součástek, starožitností a citlivých výrobků, které je nutné ochránit nejen vůči nárazům, ale také např. před zraky nepovolaných osob.  Fólie s modrým fleecem patří k velmi odolným a pevným fóliím a chrání balené zboží nejen vůči otřesům, ale také vůči možnému poškrábání. Vhodné pro těžké či výrobky s ostrými hranami a produkty s citlivým povrchem, např. sklo, kůže, lakované materiály atd.

 

folie2_600

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU