800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Nové čelní frézy Jabro® společnosti Seco

04/05/2015

 

seco_300

 

Nové čelní frézy Jabro® společnosti Seco nabízí rychlé a účinné obrábění kompozitních materiálů

 

Společnost Seco nedávno doplnila svou řadu speciálních produktů Jabro pro obrábění kompozitních materiálů o nové monolitní frézy JPD a JC. Frézy jsou
vybaveny čtyřmi novými geometriemi zajišťujícími rychlé a účinné obrábění takových materiálů obrobků, jako jsou kompozity s uhlíkovým a skleněným vláknem či uhlíkové
kompozity (CRFP).


Do skupiny monolitních karbidových čelních fréz JPD patří monolitní stopková fréza JPD880, rádiusová JPD850 a PCD monolitní fréza JPD840. Vyznačují se silnými břity z polykrystalického diamantu, díky kterým dosahují rychlého a účinného obrábění a dlouhé životnosti. Karbidová stopka PCD frézy je opatřena kanálky pro vnitřní chlazení a je tak zajištěno vysoce účinné odvádění třísek a prachu. Monolitní stopkové frézy JPD880 a JPD840 jsou k dispozici v průměrech od 6 do 16 mm, fréza JPD850 pokrývá průměry 4 až 16 mm. Pro frézu JPD880 jsou dostupné také dvě délky břitů PCD, běžná a dlouhá.

Skupina monolitních karbidových fréz JC, do které patří monolitní kombinovaná geometrie JC875, zajišťuje perfektní kvalitu povrchu díky speciálnímu povrchu řezných hran. Ten brání opotřebení a přináší nejdelší možnou životnost nástroje. Dodatečný diamantový povlak dále zesiluje odolnost nástroje vůči opotřebení a fréza proto odolá velmi abrazivním vlastnostem kompozitních materiálů. Společnost Seco použila u těchto fréz speciální design, který zajistí čisté odlamování třísek. Rozměry se u frézy JC875 pohybují od 3 do 12 mm, přičemž jsou dostupné také v palcích v rozměrech 0,250" až 0,500".

 

freza_239

 

Všechny čtyři nové geometrie jsou vybaveny speciální pokročilou konstrukcí, aby při obrábění nedocházelo k poškození kompozitních materiálů obrobků. Díky tomu se mohou uživatelé těchto fréz spolehnout na čistý, řízený řez a vysokou kvalitu povrchu.
Další informace o monolitních frézách Jabro JPD a JC vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/compositemachining.

Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Violeta HEBLER
Telefon: +420-530-500-823
E-mail: violeta.hebler@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU