800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme materiál 19 452
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Nové celokarbidové vrtáky Beyond™ - maximální výsledky v hliníku za zlomek ceny PKD

05/03/2014

 

kennametal_300

 

Základní nástroj pro hliníkové obrobky

 

vrtak_274

 

S novou sortou jemnozrnného karbidu Beyond™ a unikátní geometrií ostří dosahuje nový HPS celokarbidový vrták od Kennametalu vynikajících úběrů kovu a extrémně dlouhé životnosti nástroje, což jej činí základním nástrojem pro výrobu otvorů v hliníku.


Dodržování kritických výrobních harmonogramů při současné kontrole nákladů je extrémně obtížné, pokud jde o výrobu vysoce přesných otvorů v hliníku. Mimořádně tvrdé PKD vrtáky (s povlakem z polykrystalického diamantu) jsou doposud voleny až v 80 procentech aplikací v dopravním průmyslu pro bloky motorů, hlavy válců, převodové skříně, části podvozku a mnoho dalších rozhodujících komponent.


Stinnou stránkou je, že s prémiovým PKD řešením přichází prémiová cena, což pro dodavatele automobilového průmyslu i ostatní přináší extrémně obtížnou kontrolu nákladů při současném dodržování striktních výrobních harmonogramů.


Karbidová sorta Beyond KN15™ od Kennametalu je speciálně přizpůsobena pro obrábění hliníku a vyznačuje se vysoce leštěným povrchem pro redukci tření v drážkách, fazetách a řezných hranách. To umožňuje lepší odvod třísky, dokonce i při operacích s minimálním mazáním (MMS, resp. MQL). Konstrukce vrtáku včetně patentovaného úhlu špičky 135 stupňů, umožňuje vynikající zavrtání a zvýšení posuvů, a ostré řezné hrany,snižují řezné síly a prodlužují životnost nástroje. Rozšířené šroubovité drážky dále urychlují odvod třísek a snižují řezné síly.


Rozsah průměrů od 3,0 do 20,0 mm (0,118 až 0,787 inch) a délky 3xD a 5xD (vnitřní chlazení). Dostupné jsou rozměry palcové, metrické a rovněž ve zlomcích palců a pro závity.


Pro více informací navštivte www.kennametal.com.


Kennametal Inc., technologický leader slavící své 75. výročí, přináší produktivitu zákazníkům hledajícím špičkový výkon v požadovaném prostředí. Společnost poskytuje inovativní produkty odolné proti opotřebení, aplikační inženýring a služby s podporou pokročilých materiálových věd, které slouží zákazníkům v 60 zemích napříč různorodými odvětvími od leteckého průmyslu, zemních prací, energetiky, průmyslové výroby, dopravy a infrastruktury. S přibližně 14.000 zaměstnanci a prodejem za téměř 3 miliardy dolarů společnost realizuje polovinu ze svého příjmu mimo severní Ameriku a celkově 40 % z inovací představila v uplynulých pěti letech. Uznávaný jako jedna z „World’s Most Ethical Companies“ (Ethisphere), „Outstanding Corporate Innovator“ (Product Development Management Association) a „America's Safest Companies“ (EHS Today) se zaměřením na 100% bezpečnost, Kennametal a jeho nadace investuje do technického vzdělávání, průmyslových technologií a materiálových věd pro naplnění slibu pokroku a ekonomické prosperity pro všechen lid. Pro více informací navštivte firemní webové stránky www.kennametal.com.


Říčany - Jažlovice
Zděbradská 56
251 01 Říčany - Jažlovice
Czeh Republic
Jan FENZ
Telefon: 0 800 900 840
Fax: 0 800 900 225
jan.fenz@kennametal.com
Kennametal Shared Services GmbH
Wehlauer Strasse 73
D-90766 Fuerth
Carsten GROMOLL
Telefon: +49 911 9735 557
Fax: +49 911 9735 551
carsten.gromoll@kennametal.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU