800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vrata do průjezdu obytného domu
Nákup kabelů a konektorů
Peletovací linka
Nákup čistících a dezinfekčních prostředků
Nákup čistících a dezinfekčních prostředků
5 nejnovějších nabídek
BMW boxy
KOMBINOVANÁ VEDENÍ PRO VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ
HENSOTHERM 410 KS indoor
HENSOTHERM 310 KS indoor
Protipožární nátěry HENSEL od SIMAT a.s.

Nové logo a nová identita SCIA

13/10/2015

 

V červenci jsme spustili naše nové firemní webové stránky na adrese www.scia.net a dnes představujeme nové firemní logo!

Holding firem Nemetschek Group se prosazuje na trzích po celém světě prostřednictvím silných, nezávislých značek, jako jsou SCIA, Allplan, Vectorworks, Graphisoft, Bluebeam a Maxon. Jako individuální značka upevnila SCIA v minulých letech své postavení na trhu a stala se synonymem pro komplexní výpočetní a dimenzační stavební software. Pro podtržení tohoto významu značky se také naše společnost přejmenovala z “Nemetschek Scia” na kratší a výstižnější “SCIA".

Naše nové logo svým moderním vzhledem vizuálně zachycuje naše firemní hodnoty. Použití velkých písmen podtrhuje sílu společnosti s 40-ti letou historií a kontinuálním růstem, modrá barva je naší firemní barvou již od počátku tohoto století.
Dodatek ke jménu firmy "A Nemetschek Company" představuje společnou vazbu mezi všemi značkami holdingu a podtrhuje skutečnost, že jde o celosvětově známou společnost.

Pokud vás naše nové logo zaujalo a chcete nám sdělit svůj názor na ně, využijte komunikaci prostřednictvím sociálních sítí.

 

 

logo_220

 

 

Nemetschek Scia, s.r.o.

Evropská 2591/33d
Praha
160 00
Česká republika

Tel.: +420 226 205 600
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU