800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Likvidace odřezků HDPE pěny
Flow pack balící stroj na RAW tyčinky 30-50
Výroba hřídele
Dřevěný materiál
Nafta 3000 l
5 nejnovějších nabídek
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy

Nové měřítko u pneumatických otočných jednotek

30/10/2014

 

schunk_300

 

S vysoce výkonnou otočnou jednotkou SRM představuje kompetentní lídr pro upínací techniku a uchopovací systémy SCHUNK nové měřítko v oblasti pneumatického otáčení. Již zvnějšku se kondičně zdatný „vytrvalec“ výrazně liší  od stávajících modulů na trhu. Nejvýraznějšími znaky jsou štíhlá konstrukce, kterou umožnily pro SRM speciálně vyvinuté vysoce účinné tlumiče pro maximální výkon na minimálním prostoru  a velký středový průchozí otvor pro vedení kabelů, hadic, obrobků nebo k umístění kamery. Stejně přesvědčivé jsou vnitřní hodnoty: V kouticím momentu, setrvačnosti a čase na jedno otočení SRM výrazně převyšuje doposud špičkový model SCHUNK SRU-plus. Např. u velikosti 40 se podařilo již tak vysoký krouticí moment u jednotky SRU-plus  navýšit o dalších 25 %. Podobně působivé je zvýšení setrvačnosti: Kompaktní SRM 16 může např. otáčet s 3krát vyšším zatížením než velmi silná jednotka SRU-plus 20. V souladu s technickými parametry disponuje nový vysoce výkonný modul velkou a robustní montážní přírubou.

 

Se svou vysokou hustotou výkonu nabízí jednotka SRM perfektní předpoklady pro zvláště kompaktní a zároveň hospodárná řešení. Důsledně modulární koncepce celé řady zaručuje výběr jednotky na míru, jedná se o jedinečný poměr cena-výkon. Volitelně nabízí SCHUNK průchod stlačeného vzduchu nebo plynů nebo elektrický rotační přívod k bezpečnému průchodu signálů senzorů a efektorů. Navíc lze použít také indukční monitorování pozic. Do budoucna se plánuje více variant tlumení pro vysoká zatížení, krátké cykly při minimální velikosti, stejně tak pro vysoce efektivní vysokorychlostní aplikace s maximálním počtem cyklů. Brzy bude také následovat varianta s pneumatickou nebo uzamykatelnou střední polohou. Pro rychlé uvedení do provozu má SRM pevně definovaný zdvih tlumiče rázu a rychlou aretaci koncové polohy.  Značky  zjednodušují nastavení úhlu otočení. Jednotky SCHUNK SRM jsou v první fázi k dispozici ve velikostech 16, 32 a 40. Portfolio  velikostí a opcí  bude postupně dále rozšiřováno.

 

srm_349

SCHUNK SRM je nejvýkonnější otočná jednotka na trhu. Určuje měřítko ve výkonu, kompaktnosti, modularitě a hospodárnosti.

 

http://www.de.schunk.com/schunk/schunk_websites/news/news_detail.html?article_id=24298&country=DEU&lngCode=DE&lngCode2=DE

 

Schunk Intec s.r.o.

Drážní 7b
Brno - Slatina
627 00
Česká republika

Tel.: +420 531 022 061
Fax: +420 531 022 065
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU