800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup ručního nářadí
Jímka
Plechy
Peletky
Svářečka
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Kabelové vlečky

Nové modely Barracuda Firewall X100 a X101 pro menší a střední firmy

13/09/2013

Produkty Barracuda Networks se dlouhodobě řadí mezi absolutní špičku v oblasti informační bezpečnosti. Společnost přitom neustále pružně reaguje na nejnovější trendy z oblasti IT, mezi něž v poslední době patří především různá řešení typu cloud a virtualizace.

 

Na jaře letošního roku společnost Barracuda Networks představila novou řadu produktů Barracuda Firewall, která naplno využívá přednosti cloud architektury. Ve spojení se službou Barracuda Web Security Service zákazníkům nabízí efektivní a účinnou ochranu serverů a sítí až na úroveň aplikační vrstvy včetně obrany proti DoS a DDoS útokům. Mezi další přednosti Barracuda Firewall patří snadná použitelnost bez nutnosti složitého konfigurování a centralizovaný management. Řešení se dokáže snadno přizpůsobit potřebám různých uživatelů a z dlouhodobého hlediska tak poskytuje vysokou flexibilitu a ochranu investic.

 

Potřeba vysoce účinné ochrany samozřejmě není vyhrazena pouze pro rozsáhlé korporátní sítě. Stejně kvalitní úroveň zabezpečení vyžadují rovněž mnohé menší firmy a organizace, pro něž je navíc velmi důležitá snadná instalace a konfigurovatelnost celého řešení.

 

Právě pro tyto menší zákazníky jsou určeny nově uvedené modely Barracuda Firewall X100 a X101, které vyhovují jejich potřebám z hlediska výkonu, kapacity a dostupných síťových rozhraní. Současně také společnost Barracuda Networks uvolnila nový firmware verze 6.1. Ten uživatelům mimo jiné přináší nového konfiguračního průvodce, který výrazně usnadňuje a urychluje správnou konfiguraci celého řešení.

 

Pro zájemce o Barracuda Firewall je k dispozici živé demo na adrese https://firewall.barracuda.com, ve kterém si mohou interaktivně vyzkoušet práci s tímto produktem a jeho uživatelským rozhraním.

 

Více informací o produktech společnosti Barracuda Networks získáte na stránkách www.barracudanetworks.cz.

 

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Kontakt: Gesto Communications, tel: (+420) 271 735 344, 271 731 481, 267 310 034, sales@gestocomm.cz, Korunní 106, 101 00 Praha 10,

www.gestocomm.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU