800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis stroje PeTeWe PFS-30CNC
Otočná část
Výroba dle přílohy
Nosné rameno
Výroba připínáčků
5 nejnovějších nabídek
Sáček pro balení potravin 390×390+0+0
Sáček/pytel pro průmyslové využití
Taška
SAVA
INWORK P-S-V

Nové všestrannější produkty společnosti Seco pro flexibilnější závitování a vrtání

31/10/2014

 

seco_300

 

Společnost Seco přichází s novými závitníky Threadmaster™ Tap a vrtáky Seco Feedmax™ Universal, které rozšiřují portfolio řezných nástrojů pro obrábění otvorů. Hlavním požadavkem na design těchto produktů byl výkon, všestrannost a výhodnost.

 

vrt_306

HQ_IMG_Seco_Feedmax_Universal_Threadmaster_Tap_Assortment.


Díky novému závitníku Threadmaster Tap z rychlořezné oceli, prvnímu z nabídky produktů společnosti, je možné řezat závity v širokém spektru typů a materiálů obrobků. Jeho univerzální design umožňuje závitování nejběžnějších rozměrů, přičemž snižuje nároky na skladové zásoby nástrojů a náklady.


Závitník Threadmaster Tap využívá pokročilou technologii povlakování, která umožňuje, v porovnání s běžnými nepovlakovanými nástroji, použití vyšších řezných rychlostí u ocelí až do 350 HB, nerezových ocelí a litin. Speciální geometrie a úprava hran optimalizuje utváření třísek a jejich účinné odvádění z místa řezu. Závitníky jsou k dispozici ve čtyřech různých typech – spirální šroubovice, spirálový břit, přímý břit a tvářecí závitníky – aby bylo možné řezat ve slepých a průchozích dírách závity nejběžnějších velikostí v nejběžnějších tolerancích používaných u dnešních závitových spojů.


Produkty řady Threadmaster Tap jsou kompatibilní se sklíčidly Seco EPB®, jako je například nové sklíčidlo s mikrokompenzací pro synchronizované řezání závitů EPB 5867, kleštinová sklíčidla EPB 5865 ER, rychlovýměnná sklíčidla EPB 5260 a rychlovýměnná sklíčidla s axiální kompenzací EPB 5283.


Vrtáky Seco Feedmax Universal vynikají v aplikacích vrtání napříč všemi průmyslovými oblastmi, zvláště v těch, které vyžadují nižší náklady na skladové zásoby pro nízko- a středně sériovou výrobu. Řada disponuje víceúčelovou čtyřfazetkovou geometrií špičky, která zajišťuje perfektní zastředění vrtáku, toleranci otvoru IT8/9 a umožňuje snadné přebrušování. Vrtáky rovněž mají leštěný povlak AlCrN poskytující vysokou otěruvzdornost, houževnatost a dobrý odvod třísky.


Vrtáky jsou k dispozici v průměrech od 3 do 20 mm (v přírůstcích 0,1 mm) a s válcovými stopkami s hloubkami řezu 3xD a 5xD. Stopky 3xD jsou dostupné ve variantě s vnitřním chlazením nebo bez chlazení. Produkty Seco Feedmax Universal jsou kompatibilní s držáky Seco EPB® Shrinkfit, hydraulickými sklíčidly a vysoce přesnými kleštinovými upínacími pouzdry.


Při společném využívání závitníků Threadmaster Tap a vrtáků Seco Feedmax Universal získáte vysoce produktivní řešení pro závitování a obrábění otvorů.
Další informace o nástrojích Threadmaster Tap a Seco Feedmax Universal vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách
www.secotools.com/threading a www.secotools.com/feedmaxuniversal

Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU