800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Plastová okna
Pokládka dlažby
Kontejnery
Stavební materiál
Čistírna odpadních vod
5 nejnovějších nabídek
Upevňování
LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD
LOCTITE PC 7350 pro opravy dopravníkových pásů
GTB
Stavební rozvaděč

NOVÉ VYSOCE ODOLNÉ AKTUÁTORY

07/10/2014

 

southco_300

 

NOVÉ VYSOCE ODOLNÉ AKTUÁTORY OD SPOLEČNOSTI SOUTHCO PRO SPOLEHLIVOU FUNKCI V NEPŘÍZNIVÝCH PODMÍNKÁCH


Společnost Southco rozšířila svou úspěšnou řadu mechanických aktuátorů o dvě nová provedení, která zajišťují spolehlivou funkci i ve vysoce náročných úlohách. Aktuátory AC-10 a AC-15 z velmi pevného a korozivzdorného materiálu jsou navržené pro práci v nepříznivých venkovních podmínkách, kde se požaduje ovládání závory zámku na dálku.

ovlad_285

Aktuátory AC-10 jsou určené pro zápustnou montáž a umožňují přímé, jednobodové nebo několikabodové ovládání závor zámků prostřednictvím kabelu AC. Aktuátor AC-15 je určen pro přímé ovládání a montuje se na stěnu. Oba aktuátory se dodávají s možností zajištění nebo bez ní a dále rozšiřují řadu aktuátorů AC Southco. V kombinaci s otočnými závorami R4 Rotary Latch a kabely AC Cables tvoří aktuátory AC kompletní zámky s otočnou závorou, které umožňují bezpečné a spolehlivé uzavírání ovládané na dálku a lze jej použít ve vnitřním i venkovním prostředí.


Produktový manažer James Stroud dodává: „Aktuátory AC-10 a AC-15 od firmy Southco jsou pro svou odolnost ideální tam, kde se požaduje velmi robustní zařízení, např. u terénních a účelových vozidel nebo pro průmyslová zařízení. Tyto aktuátory, které se dodávají ve verzi pro zápustnou montáž i na stěnu, plní velmi spolehlivě funkci ovládání závory i v problematickém prostředí a mohou být snadno ovládány i rukou v rukavici.“


Více informací o zámcích s otočnými závorami od firmy Southco najdete na www.southco.com nebo si je vyžádejte u nepřetržitě pracujícího oddělení služeb zákazníkům prostřednictvím adresy info@southco.com.


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.


Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.


Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

 

www.southco.com
Dusan HEJNA
Telefon: (420) (0) 73 141 6077
Fax: (44) (0) 1905 346723
dhejna@southco.com
Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU