800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Novinky v IS KARAT verze 13 – najdi to rychle

20/02/2014

Moderní ERP řešení se díky neustále narůstajícímu záběru pokrytých oblastí stávají jedním obrovským skladištěm důležitých informací, které byly dříve jen velmi obtížně dostupné. Vyřešením jednoho starého nešvaru však zároveň vznikla zcela nová výzva: najít ve vzniklém informačním labyrintu přesně to, co právě potřebujete, a nestrávit tím zbytečně mnoho času.

 

V rámci inovací v informačním systému KARAT verze 13 byly do všech důležitých komponent přidány nástroje pro fulltextové vyhledávání. V praxi to znamená, že pro spuštění libovolné akce již uživatel nemusí znát její umístění v rámci skupiny modulů nebo konkrétním modulu, ale stačí znát libovolnou část jejího názvu. Samozřejmostí je možnost volby oblíbených položek a jejich umístění do uživatelských dashboardů.

karat_640

Obrázek 1: Fulltext - Menu

 

Další možnosti využití nově přidaného fulltextového vyhledávání se nacházejí na komponentách Seznam, Detail, Tisková sestava a dalších. Například na Detailu lze fulltextové vyhledávání vhodně kombinovat s osnovou a velmi rychle tak najít požadovanou informaci napříč celým detailem a jeho záložkami.

karat1_640

Obrázek 2: Fulltext – Detail

 

Na Tiskové sestavě potom tato možnost umožňuje uživateli najít konkrétní výskyt hledaného textu v rámci celé sestavy.

karat2_640

 

Obrázek 3: Fulltext – Sestava

 

„O tom, že je tato funkcionalita mezi uživateli oblíbená a využívaná, svědčí mimo jiné i skutečnost, že první zákazník na novou verzi IS KARAT.net, společnost TRIOLA, vybrala právě tuto funkčnost mezi TOP 3 v rámci prezentace na KARAT Konferenci 2012“, řekl Marek Hejna, ERP specialista.

 

 

 

Informační systém KARAT je komplexní podnikový informační systém, který využívají stovky středních a velkých firem v oblastech výroby, obchodu, služeb a servisu v České republice na Slovensku. Řada jeho uživatelů patří mezi lídry ve svém oboru a dosahuje vynikajících výsledků v tuzemsku i na světových trzích. Předností systému je jeho jedinečná architektura, která umožňuje rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. IS KARAT patří mezi nejkvalitnější ERP systémy zejména díky svým vlastnostem – funkčnosti, moderní technologii, otevřenosti a stabilitě. Více informací na www.karatsoftware.cz.

 

KARAT Software je významným výrobcem a dodavatelem komplexních informačních systémů a doprovodných služeb s výhradně českým kapitálem a více než dvacetiletými zkušenostmi ve svém oboru. Svými výkony, počtem pracovníků a spolupracujících partnerů, vybaveností a dalšími ukazateli se KARAT Software řadí mezi přední české a slovenské dodavatele informačních technologií. Více na www.karatsoftware.cz.

 

Fotografie k článku najdete zde

 

Kontakt:

Petra Mišáková

petra.misakova@karatsoftware.cz

tel.: +420 581 737 107

mobil: +420 723 926 040

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU