800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

Nový drtič GAZ 52 pro drobný dřevěný odpad

13/02/2013

 

EUROTOOLING, s.r.o.  kvalitní stroje a nástroje na dřevo a kov

logo_140

 

 

V naší nabídce nový drtič dřevního odpadu GAZ 52, který má výkon hlavního motoru 11kW. Vhodný pro menší drobný odpad v dřevovýrobě, svým výkonem není určen pro velké výkony ale dobře zajistí každodenní zpracování odpadu na štěpku pro topení. Cenově příznivější než větší stroje. Vyžádejte si nabídku na níže uvedených kontaktech.

 


Firma Eurotooling s.r.o. je zaměřena na obchodní a výrobní činnost v oblasti dřevoobráběcích strojů, dřevoobráběcích a kovoobráběcích nástrojů a tmelů na opravu vad ve dřevě. Dodávky zboží realizujeme přímo, nebo přes naše obchodní partnery, na celém území ČR i v SR.

 

V sortimentu dřevoobráběcích nástrojů nabízíme výrobky pod značkou „Eurotooling“ která garantuje kvalitu nástrojů na standardní evropské úrovni. Nabízíme i nástroje WITOX, což jsou kvalitní nástroje ze skupiny Leitz. Dodáváme i jiné značkové nástroje. Sortiment nástrojů je určen jak pro dřevařskou prvovýrobu tak i pro následné zpracování dřeva a také nábytkářskou výrobu. Dodáváme kvalitní standardní nástroje(hoblovací nože, SK pilové kotouče, frézovací nástroje) ale také vysoce kvalitní diamantové nástroje. Dále jsme schopni připravit nástroje na požadavek, podle Vaší specifikace. Nabízíme také speciální průmyslové nože pro zpracování dřeva, kovu, plastů a jiných materiálů. Tyto nože vyrábíme pro standardní stroje nebo podle výkresové dokumentace.

Další část našeho sortimentu tvoří nabídka speciálních materiálů na opravu suků a vad ve dřevě. Tento materiál je unikátní, zajišťuje využít plně dřevěný materiál bez nutnosti vyřezávání suků a vad. Jedná se o materiál pro budoucnost, kdy se plně využije i méně kvalitní dřevo. Dodáváme také klasické tmely na opravu vad ve dřevě. Tmely lze připravit podle potřeby(tmel v prášku) nebo již připravené tmely pro použití ihned.

Základním pravidlem firmy Eurotooling s.r.o. je nabízet kvalitní zboží, které splňuje požadavky zákazníků. Máme snahu plně uspokojit požadavky zákazníků a odvést co nejlépe naši práci a vždy vytvořit oboustranně výhodný vzájemný obchodní vztah se zákazníkem.

Věříme, že se sami přesvědčíte o kvalitě a solidnosti naší firmy.

 

Eurotooling s.r.o.
Adresa firmy Včelín 1169, 768 24 Hulín
Adresa provozovny Kostelní 988, Hulín
Telefon 573 352 091, 573 351 406, 603 221 913
Fax 573 352 092
E-mail info@eurotooling.cz
  http://firmy.industry-eu.cz/eurotooling-sro
   
   

sd_743

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU