800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Nový hliníkový kompresní uzávěr Vise Action® od Southco vyhovuje evropskému standardu požární odolnosti

05/03/2014

 

southco_300

Southco nedávno přidalo hliníkovou verzi svého velmi úspěšného kompresního uzávěru E3 VISE ACTION®, který přináší pevné uzavření odolávající vibracím. Hliníkový E3 vyhovuje evropským požadavkům požární odolnosti pro drážní aplikace a je vhodný pro širokou škálu průmyslových odvětví.

 

uzaver_242

 

K hlavním rysům kompresního uzávěru E3 patří nízká hmotnost, hliníková konstrukce a poskytnutí vyšší síly a delší životnosti v náročných instalacích. Shodně se stávajícími produkty je pamatováno na zjednodušenou instalaci. Hliníkový kompresní uzávěr E3 také vyhovuje evropské normě EN45545, která předepisuje požadavky na komponenty pro použití v drážních aplikacích.


Globální produktový manažer Duncan McArdle dodává: „Southco je první, kdo představil lehký hliníkový kompresní uzávěr, který vyhovuje EN45545. Hliníkový kompresní uzávěr E3 nabízí volbu vyšší síly a korozní odolnosti v porovnání s uzávěry vyrobenými ze zinkové slitiny. Hliníkový E3 je vhodný pro použití v různých dopravních aplikacích stejně jako v nejrůznějších odvětvích průmyslu.“


Pro více informací o kompletní řadě kompresních uzávěrů E3 VISE ACTION® od Southco prosím navštivte www.southco.com nebo si o ně napište na 24/7 oddělení zákaznického servisu na e-mail info@southco.com.


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.


Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.
Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

Southco
www.southco.com
Dusan HEJNA

Telefon: (420) (0) 73 141 6077
Fax: (44) (0) 1905 346723
dhejna@southco.com
Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU