800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vrata do průjezdu obytného domu
Konstruktér CAD CATIA V5
Jednohřídelný drtič
PET předlisky
Výroba vzdušníků
5 nejnovějších nabídek
BMW boxy
KOMBINOVANÁ VEDENÍ PRO VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ
HENSOTHERM 410 KS indoor
HENSOTHERM 310 KS indoor
Protipožární nátěry HENSEL od SIMAT a.s.

Nový monitor značky Siemens pro systémy průmyslové televize – dokonalý obraz

03/06/2013

 

Nový profesionální video monitor Siemens CMTC2315, vyvinutý speciálně pro systémy průmyslové televize (Closed Circuit Television - CCTV), umožňuje zobrazit jasně a ostře videosignál z téměř jakéhokoliv zdroje. Přístroj je součástí rozsáhlé nabídky společnosti Siemens v oblasti produktů pro systémy CCTV s rozlišením Full HD a je určen k především k použití s nejnovějšími digitálními videorekordéry kategorie HD. Velmi kvalitní zobrazení však nabízí i v kombinaci s tradičními analogovými systémy pro snímání obrazu. Monitor CMTC2315 se vyznačuje úhlopříčkou o délce 23", formátem 16:9 a nativním rozlišením 1920×1080 obrazových bodů, což mu umožňuje zobrazovat v rozlišení Full HD (1080p) v maximální možné kvalitě. Displej využívá nejnovější technologii podsvětlení světelnými diodami typu LED, a oproti starším monitorům s plochými displeji tak snižuje spotřebu energie až o 30 %.

Vysoký kontrastní poměr 1000:1 a mimořádně velký pozorovací úhel 160º v horizontálním i vertikálním směru zvyšují komfort obsluhy. K všestrannosti monitoru dále přispívá funkce „Picture in Picture", která najde uplatnění zejména v bezpečnostních aplikacích, kde je často nutné prohlížet několik toků videosignálu současně.

K zajištění co možná nejširší kompatibility s novými i staršími systémy průmyslové televize je nový monitor vybaven jedním vstupem HDMI pro připojení ke zdrojům signálu HD, jedním vstupem DVI pro zajištění kompatibility s počítačovou technikou a dvěma analogovými prosmyčovanými vstupy/výstupy s konektory BNC. K dokonalejšímu zobrazení signálů z analogových zdrojů, zobrazovaných s rozlišením televizního obrazu 600 TV řádků, jsou v monitoru použity hřebenový 3D filtr a funkce automatického zrušení prokládaného zobrazení. Monitor má také dva audio vstupy/výstupy a vestavěný reproduktor.

Nastavování video monitoru Siemens CMTC2315 dále usnadňuje dálkový ovladač s infračerveným portem, jehož prostřednictvím lze v přehledném menu OSD (On-Screen Display) nastavit provozní parametry. Menu OSD je k dispozici v sedmi jazykových verzích. Kromě toho jsou na monitoru umístěna ovládací tlačítka, která lze chránit heslem, a zamezit tak jejich neoprávněnému použití.

 

monit_392

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU