800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Manipulační technika - BTLT 2000 E
Balkancar
Manipulační technika - BT
Naše podhledové ostrůvky Knauf AMF
ROBUSTNÍ SYSTÉM PRO STROPY A STĚNY

Nový monitor značky Siemens pro systémy průmyslové televize – dokonalý obraz

03/06/2013

 

Nový profesionální video monitor Siemens CMTC2315, vyvinutý speciálně pro systémy průmyslové televize (Closed Circuit Television - CCTV), umožňuje zobrazit jasně a ostře videosignál z téměř jakéhokoliv zdroje. Přístroj je součástí rozsáhlé nabídky společnosti Siemens v oblasti produktů pro systémy CCTV s rozlišením Full HD a je určen k především k použití s nejnovějšími digitálními videorekordéry kategorie HD. Velmi kvalitní zobrazení však nabízí i v kombinaci s tradičními analogovými systémy pro snímání obrazu. Monitor CMTC2315 se vyznačuje úhlopříčkou o délce 23", formátem 16:9 a nativním rozlišením 1920×1080 obrazových bodů, což mu umožňuje zobrazovat v rozlišení Full HD (1080p) v maximální možné kvalitě. Displej využívá nejnovější technologii podsvětlení světelnými diodami typu LED, a oproti starším monitorům s plochými displeji tak snižuje spotřebu energie až o 30 %.

Vysoký kontrastní poměr 1000:1 a mimořádně velký pozorovací úhel 160º v horizontálním i vertikálním směru zvyšují komfort obsluhy. K všestrannosti monitoru dále přispívá funkce „Picture in Picture", která najde uplatnění zejména v bezpečnostních aplikacích, kde je často nutné prohlížet několik toků videosignálu současně.

K zajištění co možná nejširší kompatibility s novými i staršími systémy průmyslové televize je nový monitor vybaven jedním vstupem HDMI pro připojení ke zdrojům signálu HD, jedním vstupem DVI pro zajištění kompatibility s počítačovou technikou a dvěma analogovými prosmyčovanými vstupy/výstupy s konektory BNC. K dokonalejšímu zobrazení signálů z analogových zdrojů, zobrazovaných s rozlišením televizního obrazu 600 TV řádků, jsou v monitoru použity hřebenový 3D filtr a funkce automatického zrušení prokládaného zobrazení. Monitor má také dva audio vstupy/výstupy a vestavěný reproduktor.

Nastavování video monitoru Siemens CMTC2315 dále usnadňuje dálkový ovladač s infračerveným portem, jehož prostřednictvím lze v přehledném menu OSD (On-Screen Display) nastavit provozní parametry. Menu OSD je k dispozici v sedmi jazykových verzích. Kromě toho jsou na monitoru umístěna ovládací tlačítka, která lze chránit heslem, a zamezit tak jejich neoprávněnému použití.

 

monit_392

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU