800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava radiátoru
Oprava kotle
Přeprava
Oprava střechy
Nákup přejezdových můstků kabelů a hadic
5 nejnovějších nabídek
Manipulační technika - BTLT 2000 E
Balkancar
Manipulační technika - BT
Naše podhledové ostrůvky Knauf AMF
ROBUSTNÍ SYSTÉM PRO STROPY A STĚNY

Nový partner v Bulharsku

04/11/2013

gtl_664

GTL MÁ NOVÉHO PARTNERA V BULHARSKU

 

 

GTL spolupracuje od srpna letošního roku s novým partnerem v Bulharsku - s firmou EUROSPED OOD. Jedná se renomovanou logistickou a dopravní společnost, která působí na bulharském trhu přes 20 let a dnes může i díky svým více než 500 partnerům po celém světě nabízet komplexní logistická a dopravní řešení. Mezi služby této firmy patří skladování a logistika, kamionová, letecká a námořní doprava a od roku 2010 rovněž mezinárodní kurýrní služba.

„Od spolupráce se společností EUROSPED očekáváme získání většího podílu na přepravním trhu mezi ČR a Bulharskem a zvýšení konkurenceschopnosti“, říká David Meduna, disponent sběrné služby GTL.

Firma EUROSPED má logistické plochy po celém Bulharsku. Kromě terminálu na letišti v Sofii, může GTL využívat další sklady, a to konkrétně ve městech: Plovdiv, Stara Zagora, Burgas, Varna, Ruse a Ljaskovec. Mezi všemi těmito pobočkami jezdí denní sběrné linky.

„Napojení naší firmy na evropskou síť sběrné služby, kterou v současnosti společnost EUROSPED provozuje, nám umožní nejen zvýšit kvalitu současných služeb, ale využít rovněž náš potenciál a rozvíjet se,“ doplňuje Atanasios Iliopulos, obchodní ředitel GTL.

Společnost GTL tak ukončila spolupráci s dosavadním partnerem, firmou Sprint Sped International Forwarding.

 

 

 


http://firmy.industry-eu.cz/gtl-spol-s-r-o

 
Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU