800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Nový tester zářivek Fluke 1000 FLT - za 30 sekund hotovo

22/09/2014

 

fluke_211

 

Jediný přenosný tester, který zvládne všechny základní testy za půl minuty

 

Zářivková osvětlení v kancelářských budovách jsou instalována z důvodu úspory elektrické energie a dlouhé životnosti, kterou lze ještě prodloužit díky pravidelné údržbě. V budovách a provozech, kde se nachází řádově stovky až tisíce zářivek však jejich pravidelná kontrola má vysokou časovou náročnost. Proto Fluke představuje ruční tester zářivek Fluke 1000FLT, který provede základní texty již za 30 sekund a základní kontrolu zářivky lze navíc provést bez žebříku.

 

Nový tester zářivek šetří čas a snižuje náklady na údržbu tím, že 5 základních testů, které odhalí nejčastější příčiny poruchy, lze provést za půl minuty. Základními testy jsou test zářivky pro kontrolu přítomnosti plynu, který lze provádět díky teleskopické tyči bez žebříku a bez vyjmutí zářivek z osvětlovacích těles. Dále test předřadníků pro snadné určení jejich funkčnosti, bezkontaktní detekce napětí pro rychlou kontrolu přítomnosti napětí a test spojitosti kolíků pro kontrolu spojitosti zářivkových vláken. Poslední je test typu předřadníků pro ujištění, zda je předřadník elektronický nebo magnetický, což lze provést také bez nutnosti rozebírat osvětlovací těleso. Jedná se funkci, na kterou bylo nutné mít separátní testovací přístroj a lze s ní odhalit předřadníky plýtvající energií.

Tester má odolný a jednoduchý design navržený i pro nešetrné zacházení v pracovním prostředí. Byl testován na pád ze dvoumetrového žebříku a jeho vysouvatelná testovací tyč je celá kovová a velmi odolná. V případě potřeby ji lze snadno vyměnit samotným uživatelem a není třeba zasílat přístroj do servisu. Díky tomu bude mít přístroj dlouhou životnost, která je navíc potvrzena tříletou zárukou.

Snadnou obsluhu doprovází jasné světelné indikátory a akustická výstraha, které potvrzují stav testování bez nutnosti kontroly stavu na displeji.

 

 

 

 

O společnosti Fluke

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).

 

Pro více informací prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Stanislav Přibyl
Tel.:     +420 222 351 493
Mobil:   +420 736 684 268

e-mail: stanislav.pribyl@pram.cz

www.pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU