800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava D/Schwabach - CZ/Jičín
Gitterboxy
Výroba garážových vrat - poptávám prkna
Palety
Přeprava zboží
5 nejnovějších nabídek
Výkup rozbitých přepravek výměnou za nové bedny
Plastové odpady - výkup
Výrobní program
Historie firmy
WOODPROTECTOR

O 40 % více místa ve vašem rozváděči: moduly distribuovaných I/O na vás zapůsobí svou unikátní kompaktní konstrukcí

02/12/2013

 

pepperl_241

Společnost Pepperl+Fuchs doplnila svůj široký sortiment I/O modulů o modul poloviční velikosti s osmi digitálními vstupy a nabízí nejkompaktnější moduly distribuovaných I/O pro automatizaci procesní výroby. Štíhlé moduly šetří cenné místo v rozváděči, a tím snižují náklady na jeden I/O kanál.

 

modul_375

 

Obr. 1: Modul digitálních vstupů


Společnost Pepperl+Fuchs doplňuje svůj široký sortiment extra štíhlých modulů o nově vyvinutý modul s osmi digitálními vstupy. Společnost Pepperl+Fuchs mohla tyto nové moduly zákazníkům nabídnout díky přepracování jejich elektrické konstrukce. Nový kryt modulů digitálních vstupů má poloviční šířku než předchozí verze, a to zejména díky úsporné konstrukci připojení. Dva zásuvné konektory nacházející se na čelní straně mají každý osm kontaktů. Inovovaný kryt má navíc pro každý z osmi kanálů stavové LED, které umožňují rychlou diagnostiku a zjednodušují uvádění do provozu a údržbu.


Nové moduly vyžadují v kompletním systému distribuovaných I/O, který obsahuje v závislosti na požadavku na složení signálů i komunikační moduly a napájení, přibližně o 40 % méně místa pro instalaci. Menší místo potřebné pro instalaci zvětšuje flexibilitu při návrhu řídicích systémů využívajících systém distribuovaných I/O od firmy Pepperl+Fuchs. Inovované štíhlé moduly mohou být řešením i v místech, kde by instalace větších rozváděčů nebyla možná. Moduly s velkou hustotou kanálů mají poloviční velikost a jejich štíhlý profil vytváří místo pro další moduly.


Analogové verze byly představeny už před nějakým časem a jsou výsledkem inovace elektrické konstrukce. Moduly o šířce 16 mm mají vysokou hustotu kanálů, lze je namontovat na existující propojovací lištu a jejich konfigurování je velmi snadné.


O společnosti Pepperl+Fuchs
Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu.
Jedna společnost – dvě divize
Pepperl+Fuchs – PROTECTING YOUR PROCESS
Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.


Pepperl+Fuchs – SENSING YOUR NEEDS
Objev indukčního snímače přiblížení, který učinila společnost Pepperl+Fuchs v roce 1958, byl významným milníkem ve vývoji automatizační techniky. Podle hesla „Sensing your needs“ těží zákazníci z řešení snímačů určených pro automatizaci strojní výroby, vyvinutých na míru podle jejich potřeb. Hlavními cílovými segmenty trhu v oblasti automatizace strojní výroby jsou konstrukce strojů a zařízení, automobilový průmysl, zařízení pro skladování a manipulaci s materiálem, polygrafický a papírenský průmysl, obalová technika, procesní zařízení, konstrukce dveří, bran a výtahů, mobilní zařízení a obnovitelné zdroje energie. Divize nabízí široký sortiment průmyslových snímačů, ať už jsou to indukční, fotoelektrické nebo ultrazvukové, rotační snímače polohy, identifikační systémy, čtečky čárového a maticového kódu nebo snímače obrazu.


www.pepperl-fuchs.com
Pepperl+Fuchs GmbH
Lilienthalstraße 200
D-68307 Mannheim
Irmtraud SCHMITT
Telefon: +49 621 776-1215
Fax: +49 621 776-2505
ischmitt@de.pepperl-fuchs.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU