800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Ocenění InterSystems za převratnou aplikaci získává společnost n3

16/01/2013

intersystem_208n3 zapojuje technologie InterSystems Caché a iKnow a přináší hodnotné informace založené na analýzách velkého množství složitých dat

 

Česká republika, Praha 15. ledna 2013 – Společnost InterSystems, celosvětový poskytovatel pokročilých softwarových technologií, oznámila, že její aplikační partner, firma n3 GmbH, obdržela cenu InterSystems pro průlomové aplikace (InterSystems Breakthrough Application Award). Firma n3 sídlí v německém Oelsnitzu a zabývá se analýzou dat, vývojem softwaru a poradenstvím. Ocenění InterSystems získala za vytvoření inovativní aplikace, která dokáže extrahovat vysoce hodnotné informace z velkého množství složitých dat (big data, velká data).

 

Vítězná aplikace

Přední německý realitní portál ImmobilienScout24 může s aplikací od společnosti n3 využívat výrazně větší množství dat ze svého online systému hodnocení nemovitostí, což umožňuje přesnější oceňování nemovitostí komparativními metodami. S pomocí objektové databáze InterSystems Caché® a její zabudované technologie pro analýzu textu iKnow dokázala společnost n3 vyřešit jeden z nejnaléhavějších problémů souvisejících s velkými daty: jak využít veškerá data, včetně dat nestrukturovaných, která jsou uzavřena v informačních systémech.

 

Výzva

ImmobilienScout24 nabízí kromě prodeje nemovitostí také online službu pro oceňování nemovitostí, která je založena na informacích poskytovaných vlastníky nemovitostí a realitními makléři. Informace, které jsou klíčové pro hodnoticí algoritmus – jako např. stáří budovy, typ vytápění apod. – bývají často ve formě nestrukturovaných, volných textových polí. Protože však hodnoticí algoritmus vyžadoval strukturovaná data, nemohl systém provádět srovnávání u všech nemovitostí.

 

S pokročilou softwarovou technologií od InterSystems vytvořila společnost n3 aplikaci, jež „otevírá“ volný text v seznamech vytvořených vlastníky nemovitostí a získává chybějící data, která potřebuje hodnoticí algoritmus. Na rozdíl od většiny ostatních sémantických a vyhledávacích technologií nabízí InterSystems iKnow možnost vyhledávat významové pojmy a vztahy v nestrukturovaných datech. Díky tomu lze do srovnávacích hodnocení zahrnout ještě více nemovitostí, zvýšit přesnost hodnocení a zkvalitnit službu.

 

„Technologie iKnow zachycuje informace, které jsou pilíři odborné kompetence každého odhadce. Pokročilá sémantická analýza textu v iKnow převádí dříve nepoužitelná data na hodnoty, které algoritmus umí zpracovat. iKnow zpřístupňuje a využívá přes 90 procent nestrukturovaných dat v systému a výrazně tak zvyšuje kvantitu i kvalitu podkladových dat,“ říká Matthes Nagel, technický ředitel ze společnosti n3.

 

„S aplikací od n³ můžeme do našich hodnocení zahrnout více nemovitostí. To nám umožňuje stanovit přesné odhadní ceny nemovitostí pro více zákazníků. Jsme přesvědčeni, že to povede k dalšímu zatraktivnění našich služeb,“ komentuje přínos aplikace Sven Feuerschütte, viceprezident, Valuation Services, ImmobilienScout24.

 

„Systém od n3 je řešením pro velká data a lze ho rychle a ekonomicky výhodně přidat ke stávajícím aplikacím v řadě odvětví. Společnost n3 využila jedinečný potenciál iKnow a vytvořila průlomovou aplikaci, která bude pro portál ImmobilienScout24 znamenat klíčovou změnu,“ hodnotí vítěznou aplikaci Paul Grabscheid, viceprezident InterSystems pro strategické plánování. „Společnost n3 vychází z akademického výzkumu a ve svých řešeních spojuje nejmodernější technologie, vynikající technickou kvalitu a praktičnost. n3 předvádí to nejlepší z technologie InterSystems iKnow. Proto jsme rádi, že jí můžeme vyjádřit uznání naší cenou InterSystems Breakthrough Application Award.“

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Zuzana Záhorová

zuzana.zahorova@pram.cz

 

nebo

 

InterSystems B.V.

Iveta Přidalová

Iveta.Pridalova@InterSystems.com

 

 

O společnosti InterSystems

Společnost InterSystems patří mezi světové softwarové lídry. Sídlí v Cambridge v americkém státu Massachusetts a má pobočky ve 25 zemích. InterSystems poskytuje pokročilé technologie pro průlomové aplikace. InterSystems Caché® je extrémně rychlý a masivně škálovatelný databázový systém. InterSystems Ensemble® je platforma pro rychlou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems DeepSee™ je technologie umožňující zabudovat do transakčních aplikací funkce pro aktivní analýzu v reálném čase.

Více informací najdete na InterSystems.com, www.youtube.com/InterSystemsCorp. Přidejte se k nám též na www.facebook.com/InterSystems nebo na @InterSystems on Twitter.

 

O společnosti n3

Společnost n3 GmbH byla založena v roce 1998. Sídlí v německém městě Oelsnitz a zabývá se analýzou dat, vývojem softwaru a poradenstvím. Klienty společnosti jsou subjekty z oblasti zdravotnictví, průmyslu, telekomunikací, výzkumu, finančnictví a z dalších odvětví. Společnost poskytuje služby a odbornou pomoc na rozhraní analýzy dat a vývoje softwaru. Více informací najdete na www.nhochdrei.de.

 

O portálu ImmobilienScout24

ImmobilienScout24 představuje největší online trh s nemovitostmi v Německu. S více než 9 miliony uživatelů (unikátních návštěvníků za měsíc, podle měření comScore Media Metrix) měsíčně je nejpoužívanější internetovou stránkou s nemovitostmi v Německu. Portál dále měsíčně zaznamenává více než 200 milionů virtuálních návštěv nemovitostí. Na portálu ImmobilienScout24 se každý měsíc objevuje přes 1,5 milionu různých nabídek nemovitostí. Společnost sídlí v Berlíně a má více než 600 zaměstnanců. ImmobilienScout24 je součástí skupiny Scout24 Group, do které patří též AutoScout24, ElectronicScout24, FinanceScout24, FriendScout24, JobScout24 a TravelScout24. Scout 24 je dceřinou firmou společnosti Deutsche Telekom. Více informací najdete na www.immobilienscout24.de.

 

InterSystems  B. V.

Slepá II 1007/15

CZ-142 00 Praha 4

Tel: +420 244 466 773

Fax  +420 244 468 270

Organizační složka

InterSystems B. V.

Koningslaan 34

NL-1075 AD Amsterdam

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU