800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Náhradní díly na vrtačku PK 203
Traktor
Materiál z betonu
Vrata
Dříví
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Ocenění InterSystems za průlomovou aplikaci získává softwarová společnost Homecare Homebase

14/03/2013

intersystem_208Homecare Homebase díky platformě InterSystems HealthShare zajišťuje strategickou interoperabilitu mezi nemocnicemi, laboratořemi, lékaři a zařízeními poskytujícími domácí zdravotní péči

 

Česká republika, Praha 13. března 2013 – Společnost InterSystems, celosvětový poskytovatel softwaru pro propojené zdravotnictví, oznámila, že cenu InterSystems pro průlomové aplikace obdržela texaská společnost Homecare Homebase. Tato přední softwarová společnost působí v rychle se rozvíjející oblasti následné zdravotní péče a je aplikačním partnerem InterSystems. Homecare Homebase získala ocenění za svou inovativní činnost při vývoji cloudových a mobilních aplikací pro domácí zdravotní péči a hospicovou péči. Pro zajištění strategické interoperability mezi různými nemocničními, provozními a finančními systémy využívá Homecare Homebase ve svých aplikacích platformu InterSystems HealthShare®. 

Homecare Homebase nabízí kompletní cloudový softwarový systém, který automatizuje podnikové procesy v organizacích poskytujících domácí zdravotní péči a hospicovou péči. Systém zajišťuje bezpečnou výměnu dat v reálném čase mezi pracovníky působícími přímo v organizacích, pracovníky působícími v místě poskytování péče a lékaři a propojuje tak všechny, kdo se účastní péče o pacienta, což vede k lepší komunikaci, efektivnějšímu fungování a umožňuje skutečně propojenou péči.

Dokud tým vývojářů, který v Homecare Homebase programoval rozhraní, nepracoval s platformou HealthShare, potýkal se s problémy, jak zajistit interoperabilitu pokaždé, když bylo potřeba integrovat novou organizaci a zdravotnickou síť, poskytovatele či zdravotnické informační systémy. „Každé nové softwarové prostředí představovalo nové těžkosti. Byl to namáhavý a časově náročný proces,“ vzpomíná Matt Cassaro, viceprezident pro technologie v Homecare Homebase.

 

Vzhledem k tomu, že koncoví uživatelé softwaru společnosti Homecare Homebase používají při své práci v terénu tablety a další mobilní zařízení, nároky na interoperabilitu jsou ještě větší. „S HealthShare jako se strategickou základnou pro interoperabilitu můžeme nyní rychleji reagovat na požadavky trhu a vypořádat se s potřebami rychle se měnícího prostředí. Nezáleží na tom, jaké aplikace naši zákazníci používají či s jakými přístroji pracují v terénu. Víme, že máme spolehlivou platformu, která uspokojí všechny jejich požadavky. Interoperabilita už pro nás neznamená komplikaci; nyní je to hodnota, která odlišuje Homecare Homebase od konkurentů,“ dodává M. Cassaro.

 

„Práce s integračním týmem v Homecare Homebase pro nás byla potěšením. Velmi citlivě reagují na všechny požadavky jakéhokoli druhu, dokážou rychle vyřešit vzniklé potíže a zodpovídat otázky v horizontu jednoho dne. Ve státě New York je několik místních organizací pro informační technologie ve zdravotnictví (RHIO), s nimiž se plánujeme propojit během příštího roku. To, že máme k dispozici kvalitní integrační platformu, na kterou se můžeme spolehnout, mě naplňuje přesvědčením, že úspěšně dosáhneme svého cíle,“ říká Andrew Bascom, ředitel pro IT v organizaci HCR Homecare sídlící ve městě Rochester ve státě New York, která se zabývá poskytováním domácí zdravotní péče a je zákazníkem společnosti Homecare Homebase.

„Je pro nás velkou ctí, že můžeme pracovat se společností Homecare Homebase, lídrem v rychle rostoucím odvětví domácí a hospicové péče. Díky využití InterSystems HealthShare jako své strategické platformy pro interoperabilitu dokázala Homecare Homebase vyvinout převratnou aplikaci, která bude důležitým milníkem na cestě k větší propojenosti a dostupnosti následné péče a jejímu výraznějšímu zaměření na pacienta,“ říká Paul Grabscheid, viceprezident InterSystems pro strategické plánování.

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Zuzana Záhorová

E: zuzana.zahorova@pram.cz

T: +420 224 913 003

 

nebo

 

InterSystems B.V.

Iveta Přidalová

E: Iveta.Pridalova@InterSystems.com

 

 

O platformě InterSystems HealthShare

InterSystems HealthShare® je strategická platforma pro zdravotnickou informatiku. Umožňuje organizacím zaznamenávat a sdílet všechna data o pacientech a poskytuje aktivní analýzu v reálném čase, na základě níž je možné činit odpovědné kroky v nemocniční síti, na místní, regionální či celostátní úrovni. HealthShare zjednodušuje strategickou interoperabilitu, koordinaci péče, správu veřejného zdraví a zapojení subjektů na místní úrovni. HealthShare úspěšně prošla testováním IHE Interoperability na nedávném workshopu 2013 North American IHE Connectathon a bude představena na HIMSS 2013 Interoperability Showcase, Session IS41.

 

O společnosti Homecare Homebase, LLC

Homecare Homebase z Dallasu v Texasu je přední společností v oblasti softwaru pro zdravotní péči. Vytváří technologie, které jsou zapotřebí v rychle rostoucím odvětví následné péče včetně domácí, hospicové a privátní péče. Homecare Homebase získala tři roky po sobě prestižní ocenění agentury KLAS Best In KLAS for Homecare ve zprávě Best in KLAS Awards: Software & Services. Společnost nabízí komplexní integrovaný webový systém, který pomáhá organizacím poskytujícím domácí a hospicovou péči zlepšit své výsledky v oblasti léčby, provozu i finančního řízení. Systém Homecare Homebase umožňuje okamžitou bezdrátovou výměnu informací a komunikaci mezi pracovníky působícími přímo v organizacích, pracovníky působícími v místě poskytování péče a lékaři, automatizuje pracovní postupy, zpřesňuje fakturaci díky četným integrovaným kontrolám a zajišťuje výkonné podávání zpráv pro účely řízení pomocí nástroje analýzy provozních dat, který sdružuje veškeré provozní údaje z celé organizace. Společnost založili odborníci, kteří v oboru působí od jeho počátku; všechny prvky systému Homecare Homebase byly vyvinuty tak, aby se snadno používaly, byly flexibilní a bylo možné je upravovat podle potřeb dané organizace. Pokud máte zájem o více informací, navštivte www.hchb.com nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 1-866-535-HCHB (4242).

 

InterSystems  B. V.

Slepá II 1007/15

CZ-142 00 Praha 4

Tel: +420 244 466 773

Fax  +420 244 468 270

Organizační složka

InterSystems B. V.

Koningslaan 34

NL-1075 AD Amsterdam

 

O společnosti InterSystems

Společnost InterSystems patří mezi světové softwarové lídry. Sídlí v Cambridge v americkém státu Massachusetts a má pobočky ve 25 zemích. InterSystems poskytuje pokročilé technologie pro průlomové aplikace. InterSystems Caché® je extrémně rychlý a masivně škálovatelný databázový systém. InterSystems Ensemble® je platforma pro rychlou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems DeepSee™ je technologie umožňující zabudovat do transakčních aplikací funkce pro aktivní analýzu v reálném čase.

Více informací najdete na InterSystems.com, www.youtube.com/InterSystemsCorp. Přidejte se k nám též na www.facebook.com/InterSystems nebo na @InterSystems on Twitter.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU