800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vrata do průjezdu obytného domu
Nákup kabelů a konektorů
Peletovací linka
Nákup čistících a dezinfekčních prostředků
Nákup čistících a dezinfekčních prostředků
5 nejnovějších nabídek
BMW boxy
KOMBINOVANÁ VEDENÍ PRO VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ
HENSOTHERM 410 KS indoor
HENSOTHERM 310 KS indoor
Protipožární nátěry HENSEL od SIMAT a.s.

Ocenění InterSystems za průlomovou aplikaci získává softwarová společnost Homecare Homebase

14/03/2013

intersystem_208Homecare Homebase díky platformě InterSystems HealthShare zajišťuje strategickou interoperabilitu mezi nemocnicemi, laboratořemi, lékaři a zařízeními poskytujícími domácí zdravotní péči

 

Česká republika, Praha 13. března 2013 – Společnost InterSystems, celosvětový poskytovatel softwaru pro propojené zdravotnictví, oznámila, že cenu InterSystems pro průlomové aplikace obdržela texaská společnost Homecare Homebase. Tato přední softwarová společnost působí v rychle se rozvíjející oblasti následné zdravotní péče a je aplikačním partnerem InterSystems. Homecare Homebase získala ocenění za svou inovativní činnost při vývoji cloudových a mobilních aplikací pro domácí zdravotní péči a hospicovou péči. Pro zajištění strategické interoperability mezi různými nemocničními, provozními a finančními systémy využívá Homecare Homebase ve svých aplikacích platformu InterSystems HealthShare®. 

Homecare Homebase nabízí kompletní cloudový softwarový systém, který automatizuje podnikové procesy v organizacích poskytujících domácí zdravotní péči a hospicovou péči. Systém zajišťuje bezpečnou výměnu dat v reálném čase mezi pracovníky působícími přímo v organizacích, pracovníky působícími v místě poskytování péče a lékaři a propojuje tak všechny, kdo se účastní péče o pacienta, což vede k lepší komunikaci, efektivnějšímu fungování a umožňuje skutečně propojenou péči.

Dokud tým vývojářů, který v Homecare Homebase programoval rozhraní, nepracoval s platformou HealthShare, potýkal se s problémy, jak zajistit interoperabilitu pokaždé, když bylo potřeba integrovat novou organizaci a zdravotnickou síť, poskytovatele či zdravotnické informační systémy. „Každé nové softwarové prostředí představovalo nové těžkosti. Byl to namáhavý a časově náročný proces,“ vzpomíná Matt Cassaro, viceprezident pro technologie v Homecare Homebase.

 

Vzhledem k tomu, že koncoví uživatelé softwaru společnosti Homecare Homebase používají při své práci v terénu tablety a další mobilní zařízení, nároky na interoperabilitu jsou ještě větší. „S HealthShare jako se strategickou základnou pro interoperabilitu můžeme nyní rychleji reagovat na požadavky trhu a vypořádat se s potřebami rychle se měnícího prostředí. Nezáleží na tom, jaké aplikace naši zákazníci používají či s jakými přístroji pracují v terénu. Víme, že máme spolehlivou platformu, která uspokojí všechny jejich požadavky. Interoperabilita už pro nás neznamená komplikaci; nyní je to hodnota, která odlišuje Homecare Homebase od konkurentů,“ dodává M. Cassaro.

 

„Práce s integračním týmem v Homecare Homebase pro nás byla potěšením. Velmi citlivě reagují na všechny požadavky jakéhokoli druhu, dokážou rychle vyřešit vzniklé potíže a zodpovídat otázky v horizontu jednoho dne. Ve státě New York je několik místních organizací pro informační technologie ve zdravotnictví (RHIO), s nimiž se plánujeme propojit během příštího roku. To, že máme k dispozici kvalitní integrační platformu, na kterou se můžeme spolehnout, mě naplňuje přesvědčením, že úspěšně dosáhneme svého cíle,“ říká Andrew Bascom, ředitel pro IT v organizaci HCR Homecare sídlící ve městě Rochester ve státě New York, která se zabývá poskytováním domácí zdravotní péče a je zákazníkem společnosti Homecare Homebase.

„Je pro nás velkou ctí, že můžeme pracovat se společností Homecare Homebase, lídrem v rychle rostoucím odvětví domácí a hospicové péče. Díky využití InterSystems HealthShare jako své strategické platformy pro interoperabilitu dokázala Homecare Homebase vyvinout převratnou aplikaci, která bude důležitým milníkem na cestě k větší propojenosti a dostupnosti následné péče a jejímu výraznějšímu zaměření na pacienta,“ říká Paul Grabscheid, viceprezident InterSystems pro strategické plánování.

 

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Zuzana Záhorová

E: zuzana.zahorova@pram.cz

T: +420 224 913 003

 

nebo

 

InterSystems B.V.

Iveta Přidalová

E: Iveta.Pridalova@InterSystems.com

 

 

O platformě InterSystems HealthShare

InterSystems HealthShare® je strategická platforma pro zdravotnickou informatiku. Umožňuje organizacím zaznamenávat a sdílet všechna data o pacientech a poskytuje aktivní analýzu v reálném čase, na základě níž je možné činit odpovědné kroky v nemocniční síti, na místní, regionální či celostátní úrovni. HealthShare zjednodušuje strategickou interoperabilitu, koordinaci péče, správu veřejného zdraví a zapojení subjektů na místní úrovni. HealthShare úspěšně prošla testováním IHE Interoperability na nedávném workshopu 2013 North American IHE Connectathon a bude představena na HIMSS 2013 Interoperability Showcase, Session IS41.

 

O společnosti Homecare Homebase, LLC

Homecare Homebase z Dallasu v Texasu je přední společností v oblasti softwaru pro zdravotní péči. Vytváří technologie, které jsou zapotřebí v rychle rostoucím odvětví následné péče včetně domácí, hospicové a privátní péče. Homecare Homebase získala tři roky po sobě prestižní ocenění agentury KLAS Best In KLAS for Homecare ve zprávě Best in KLAS Awards: Software & Services. Společnost nabízí komplexní integrovaný webový systém, který pomáhá organizacím poskytujícím domácí a hospicovou péči zlepšit své výsledky v oblasti léčby, provozu i finančního řízení. Systém Homecare Homebase umožňuje okamžitou bezdrátovou výměnu informací a komunikaci mezi pracovníky působícími přímo v organizacích, pracovníky působícími v místě poskytování péče a lékaři, automatizuje pracovní postupy, zpřesňuje fakturaci díky četným integrovaným kontrolám a zajišťuje výkonné podávání zpráv pro účely řízení pomocí nástroje analýzy provozních dat, který sdružuje veškeré provozní údaje z celé organizace. Společnost založili odborníci, kteří v oboru působí od jeho počátku; všechny prvky systému Homecare Homebase byly vyvinuty tak, aby se snadno používaly, byly flexibilní a bylo možné je upravovat podle potřeb dané organizace. Pokud máte zájem o více informací, navštivte www.hchb.com nebo nás kontaktujte na bezplatné lince 1-866-535-HCHB (4242).

 

InterSystems  B. V.

Slepá II 1007/15

CZ-142 00 Praha 4

Tel: +420 244 466 773

Fax  +420 244 468 270

Organizační složka

InterSystems B. V.

Koningslaan 34

NL-1075 AD Amsterdam

 

O společnosti InterSystems

Společnost InterSystems patří mezi světové softwarové lídry. Sídlí v Cambridge v americkém státu Massachusetts a má pobočky ve 25 zemích. InterSystems poskytuje pokročilé technologie pro průlomové aplikace. InterSystems Caché® je extrémně rychlý a masivně škálovatelný databázový systém. InterSystems Ensemble® je platforma pro rychlou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems DeepSee™ je technologie umožňující zabudovat do transakčních aplikací funkce pro aktivní analýzu v reálném čase.

Více informací najdete na InterSystems.com, www.youtube.com/InterSystemsCorp. Přidejte se k nám též na www.facebook.com/InterSystems nebo na @InterSystems on Twitter.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU