800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis stroje PeTeWe PFS-30CNC
Otočná část
Výroba dle přílohy
Nosné rameno
Výroba připínáčků
5 nejnovějších nabídek
Sáček pro balení potravin 390×390+0+0
Sáček/pytel pro průmyslové využití
Taška
SAVA
INWORK P-S-V

Odstranění svářecích dýmů

25/06/2014

 

72439_188

 

 

Na základě našich zkušeností, získaných během řady desetiletí práce v oblasti úprav vzduchu, jsme vyvinuli osvědčený přístup, který nazýváme vhodné technické řešení. Proces se skládá ze 7 fází – od analýzy a návrhu až po dodání, instalaci, uvedení do provozu a servis, vše zahrnuté v jediné cenové nabídce.

Zjistěte více o našich systémech
odstranění svářecích dýmů a způsobu naší práce.

Mezinárodní dohoda stanovuje standardy na základě doporučení, v jakém pořadí mají být svářecí dýmy zachytávány.

Pořadí doporučovaných řešení je uvedeno níže. Následující řešení je vybráno až tehdy, když předešlé nemůže být uplatněno a je pouze částečným řešením. V praxi je zpravidla celkové řešení kombinací těchto metod.

  1. Může být produkce dýmů ze svařování znemožněna či omezena?
  2. Mohou být dýmy zachyceny přímo na zdroji?
  3. Mohou být zdroj a člověk odděleni automaticky např. pomocí odsávacího zařízení?
  4. Centrální ventilace a osobní ochrana.

 

To, že produkty společnosti Plymovent představují špičku na trhu v oblasti odsávání a filtrace škodlivin, netvrdíme my, ale naši spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vrací. Při návrhu ideálního řešení Vám spočítáme vliv našich systémů na snížení koncentrace škodlivin v pracovním prostředí a v závislosti na stupni znečištění Vám garantujeme životnost filtračních kazet. Naše systémy se vyznačují nízkými provozními náklady. V případě Vašeho požadavku Vám spočítáme úsporu energie při použití našich moderních technologií. Skladem držíme velké množství náhradních dílů a naši servisní technici jsou připraveni dorazit k Vám do 48 hodin od nahlášení závady. Pokud to bude situace vyžadovat, budeme u Vás ještě rychleji. A když se přeci jen něco zadrhne, věřte, že uděláme vše pro to, abyste byli spokojeni. Při návrhu ideálního řešení odsávání a filtrace Vás rádi navštívíme, abychom spolu pro Vás vybrali to nejlepší řešení, které bude odpovídat Vaším potřebám i finančním možnostem. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy. Svěřte své problémy do rukou odborníků. Každý Váš problém je pro nás výzvou.

Plymovent je významným globálním hráčem na trhu produktů, systémů a služeb pro odsávání a filtraci vzduchu. Nabízíme řešení pro vnitřní prostory, ve kterých je vzduch znečištěn například škodlivinami ze svařování, emisemi vozidel a tabákovým kouřem. Zajišťujeme čistý vzduch na Vašem pracovišti.

 

 

JVB Engineering s.r.o.

Komenského 1173
Rumburk
408 01
Česká republika

Tel.: +420 412 333 291
Mob.: +420 774 000 102
Fax: +420 412 333 291
Skype: euromate.cz
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU