800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Odstraňte vysoké teploty v bytě i domě bez klimatizace

26/06/2013

 

Každý, kdo nyní zažívá horké letní dny a vrátí se z práce unavený domů, si v dnešní době může dopřát příjemné klima ve vlastním bytě či domě, aniž by musel mít klimatizaci.

Tuto výhodu poskytují předokenní rolety, které v létě stráží nejen příjemné klima u vás doma, ale i soukromí, bezpečí, snižují hlučnost, chrání vaše okna před povětrnostními vlivy a v zimě ušetříte za výdaje na teplo. Při dnešních cenách jsou předokenní rolety LOMAX chytrou a rychle návratnou investicí.

dum_400_02

V létě pomáhají udržet v interiéru chladnější klima a chrání vybavení před nežádoucími slunečními paprsky. Předokenní roleta snižuje hlučnost až o 16 dB, což ocení každý, jehož okna vedou do hlučné ulice. Zároveň rolety ochrání vaše okna před silným větrem, bouřkou nebo krupobitím a v neposlední řadě jsou psychologickou i reálnou překážkou pro případné zloděje.

 

dum1_400_02

Dokonalá ochrana soukromí

FOTO: LOMAX & Co s.r.o.

Předokenních rolet existuje několik typů. Jak pro dodatečnou montáž na již hotový dům, tak takové, které se zabudují přímo pod omítku, hned při realizaci stavby nebo rekonstrukci. Záleží jen na vás, jaký typ rolety nebo jakou lamelu si vyberete. Zda to bude lamela hliníková s polyuretanovou pěnou nebo hliníková extrudovaná (bezpečnostní) lamela. U všech typů je záruka pět let.

 

Více informací k článku najdete zde

 

 

www.novinky.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU