800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kvalitní potisk - větší a pravidelné odběry
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Katr
Stavební stroj
Bagr
5 nejnovějších nabídek
Půjčujeme dodávky
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur

OKNOPLAST na stavebním veletrhu v Brně

03/04/2013

oknoplast_121OKNOPLAST v Čechách představí produktové novinky oceněné na věhlasném italském veletrhu MADE Expo

 

Praha, 2. dubna 2013 – Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce výplní stavebních otvorů, představí produktové novinky na mezinárodním stavebním veletrhu IBF 2013 v Brně. Nápaditou expozici a atraktivní program OKNOPLASTu naleznete v pavilonu P na stánku č. 055. Veletrh se uskuteční ve dnech 23. – 27. dubna v areálu Veletrhy Brno (BVV). Z produktových novinek OKNOPLAST v Brně předvede především plně probarvená okna systému Colorfull, která byla oceněna jako nejlepší výrobek veletrhu MADE Expo 2012 v Miláně a energoúsporné okno Winergetic Premium Passive.

OKNOPLAST je dynamicky se rozvíjející firma s vybudovanou pozicí lídra v oboru plastových a hliníkových oken na evropském trhu. Nabízí plastová okna a dveře, hliníkové konstrukce, okna a venkovní dveře, rolety, příslušenství k oknům a v neposlední řadě odborné poradenství přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků.

Na veletrhu IBF připravuje OKNOPLAST pro své zákazníky lákavou podívanou. Kromě produktových novinek oceněných na věhlasném italském veletrhu MADE Expo zde široké veřejnosti představí i fotbalové šampiony. V rámci veletržního programu OKNOPLAST uvede show s mistrem světa z Freestyle Football Championship Prague 2011 a dá návštěvníkům expozice možnost poměřit své síly s mistryněmi světa ve stolním fotbale z roku 2012. Jako Top Sponzor fotbalového klubu Inter Milán má OKNOPLAST k fotbalu velmi blízko.

Winergetic Premium

Winergetic Premium i přes velké prosklení zároveň šetří energie. Pro získání ještě lepších tepelně-izolačních parametrů lze u okna Winergetic Premium použít inovační tepelné zesílení. To vzniklo jako výsledek spojení ocelového profilu s tepelnou vložkou vyrobenou z pryskyřice. Toto řešení minimalizuje vznik tepelných můstků při zachování požadované statiky. Okno Winergetic Premium s použitým tepelným zesílením splňuje požadavky na pasivní okna podle nových evropských směrnic.

Skutečným průlomem v oblasti úspor energie v plastových oknech je použití inovačního čtyřskla s Ug = 0,3 vyrobeného z tabulí s tloušťkou 3 mm. Jedná se o první řešení tohoto druhu v Evropě, které v systému Winenergetic Premium umožňuje snížení součinitele tepelného průniku pro celé okno na úroveň Uw = 0,6 W/m2K. Fotografie okna Winergetic Premium ke stažení zde.

Colorfull

OKNOPLAST jako jediný výrobce oken vypracoval řešení, ve kterém - kromě povrchů okna pokrytých fólií se vzhledem dřeva - jsou stejným způsobem upraveny také vnitřní plochy, viditelné po otevření křídla. V systému Colorfull tak okna mají jednotnou barvu a strukturu po celém povrchu. Systém Colorfull byl uznávaným italským portálem pro stavebnictví edilportale oceněn jako nejlepší výrobek veletrhu MADE Expo 2012 v Miláně. Okna Colorfull jsou k dispozici v pestré paletě barev se vzhledem dřeva, včetně výjimečné barvy přírodní dub, která je v nabídce firmy novinkou. Fotografie okna Colorfull ke stažení zde.

 

Fotografie veletržní expozice OKNOPLASTu v tiskové kvalitě ke stažení zde: http://www.flickr.com/photos/pramconsulting/8533526929/sizes/l/in/photostream/

Více o nadčasových oknech, dveřích, roletách, hliníkových produktech a řešeních pro zimní zahrady na www.oknoplast.cz.

 

Pro více informací kontaktujte:

Šárka Bláhová

PRAM Consulting s.r.o.

T: + 420 224 913 000

M: + 420 734 428 603

E: sarka.blahova@pram.cz

 

O společnosti OKNOPLAST


OKNOPLAST je dynamicky se rozvíjející firma s vybudovanou pozicí lídra na evropském trhu v oboru plastových a hliníkových oken. Nabízí plastová okna a dveře, hliníkové konstrukce, okna a venkovní dveře, rolety, příslušenství k oknům a v neposlední řadě odborné poradenství přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků. Firma OKNOPLAST vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken a s využitím hlubokých znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z výrobních hal s celkovou plochou 31 tisíc m2, moderních kancelářských budov, skladovacích a manipulačních ploch.
V průběhu prvních deseti let své existence si společnost vybudovala postavení solidní značky a zařadila se mezi přední evropské výrobce plastových oken a dveří. V roce 2011 činil prodej firmy téměř jeden milion okenních jednotek. Více informací naleznete na www.oknoplast.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU